13. Kapitola: Nalezena

22. února 2015 v 21:21 | Seléna x LussyNda |  VA Naruby 4 Ztracení Osudem
13. Kapitola: Nalezena

Tak tady je další kapitola, předem se omlouvám, že to trvalo tak dlouho, ale prostě nedá se. Já i Selena máme své vlastní blogy a vlastní povídky a prostě už nemáme tolik času, abychom se sešli a kapitolu sepsali společně, tak s námi prosím mějte trpělivost. Budeme se snažit, aby další kapitola byla co možná nejdřív, ale nemůžeme nic slíbit. Selene má teď dvě práce a já v práci pracuju teď za dvě osoby, tak prosím mějte trpělivost.ARTHUR POV:Nepoznával jsem ji. Nikdy bych neřekl, že strigoj, může dopadnout takhle jako teď ona. Byla naprosto nezvladatelná, nikdy neudělala, to co jsem jí nakázal a já už opravdu nevěděl, co si s ní mám počít.

Odcházela každou noc, na její noční krevní transfúze a při každé přitáhla domů nového klučinu, který jí zahříval postel a já? Já se na to celou dobu dívala, jen se držel, abych je nezabil vlastníma rukama a jí neztrestal za neposlušnost.


To já jsem tady byl pánem, to já jsem měl moc nad všemi strigoji, ne ona. Měla mi být vděčná za věčný život, který jsem jí daroval, ale místo toho se mi stále jen vzpouzela a dělala přesný opak toho, aby mě potěšila. Jen mi přidělávala stále větší a větší starosti.

Každou noc, když odcházela, jsem se děsil, co zase provede a kdy na sebe upozorní natolik, že nás všichni odhalí a udělají útok, čekal jsem to každým dnem, protože den co den byla náročnější. Už jsem chtěl tomu udělat, přítrž a opravdu jsem chtěl se jí zbavit. Dokonce jsem se na to i připravoval, když mě zastavili mojí věrní.


Rose totiž trpěla. Trpěla v hloubi duše a ani si to neuvědomovala. A proto zabíjela, ale tohle vraždění vedlo jen k jedné věci k její smrti. Dostávala se totiž do takové fáze šílenství, a proto byla tak zběsilá. Vraždila a pila krev, protože pomalu přicházela o rozum a tím pádem i slábla, proto potřebovala tolik krev, ale to nemohlo trvat dlouho, takže jsme čekali.

Čekali jsme, kdy bude konec, ale ona nepřestávala a šílela dál a byla jak posedlá, ale už jsem nechtěl řešit problémy, které mi způsobovala, takže jsem jí nechal být a nechal se obšťastňovat jinou strigojkou, která mě chtěla. Rose mě odmítla, odmítla všechno, co jsem jí dával, tak proč bych jí měl dál chránit.

Taková partnerka mi byla k ničemu a já se konečně po dlouhých měsících rozhodl. Rose musela zmizet. A to hned.
ROSE POV:Arthur se zlobil čím dál víc a víc, ale mě to bylo jedno. Nebyl pro mě ničím. Sice mě proměnil, ale to bylo asi tak všechno. Nejspíš doufal, že mu pak padnu kolem krku a budu líbat zemi, po které chodí, ale to se spletl.


Možná to někomu bude připadat zvláštní, ale nesnáším tuhle svojí novou podobu. Každý den je to horší a horší. Někdy mám chuť vyběhnout na světlo a nechat všechno za sebou, ale pak se objeví zase nějaký člověk s tepající krví a je to pryč. Jenže pak se zase objeví ty hlasy. Hlasy, které drásají mé podvědomí, a já mám chuť prorazit hlavu zdí, aby to už všechno skončilo, ale neskončí to. Hlasy pokračují stále dál a dál a já umírám ukrutnou bolestí a nevím jak se jich zbavit.


Tenhle život pro mě nebyl vysvobozením, ale prokletím a možná tím vším zabíjením jen potřebuji, aby mě už někdo konečně chytl a zabil, ale nikdy se nic nestane a tak to zkouším stále dál a dál.


V poslední době mám pocit, jako by se mé srdce zbláznilo, nevím proč, ale jako bych cítila jeho. Muže, kterého mé srdce před časem, tolik milovalo a teď?


Vlastně nevím, co ani cítím, všechny mé smysli, jsou zaměřené jen na jednu věc. Na krev. Krev byla jediná věc, na kterou jsem dokázala myslet a nehodlala jsem se jí vzdát. A to ani dnes. Prostě jsem ji potřebovala a bylo mi jedno, co si Arthur nebo někdo jiný z jeho strigojů myslí. Dnes byl můj den a já jsem si ho chtěla, co nejlépe užít a zapamatovat si ho.


Sedla jsem si do svého auta a vyjela na silnici. Chtěla jsem si užít. Měla jsem spoustu plánu na dnešek.


Jela jsem po zalesněné krajině, která se mi míjela před očima. Jezdit takhle večer to bylo úžasné. Chtěla jsem zajet na silnici, která vedla k městu, když do mě z mé strany něco narazilo a odmrštilo mě na druhou stranu silnice. Auto se několikrát přetočilo na střechu a pak na střeše zůstalo.


Připadalo jsem si divně. Nemohlo se mi nic stát, ale cítila jsem se tak nějako zvláštně. Otočila jsem hlavu na straně, když najednou jedno okno z ničeho nic prasklo a dovnitř něco padlo. To něco se začalo šířit po autě a zabraňovalo mě myslet. Musela jsem se dostat ihned z toho auta nebo mě to mohlo ublížit. Vytrhla jsem bezpečnostní pás, nohou jsem vykopla dveře a vylezla ven.


Hlava se mi točila a viděla jsem rozmazaně. Kolem mě se všechno najednou začalo stahovat a z aut, které stály kolem mě, začali vyskakovat strážci a blížit se ke mně.

"Rosemarie Mazurová, půjdete s námi." Vydechl ten hlavní z nich. Přiblížili se ke mně. Nehodlala jsem se vzdát a tak jsem proti nim začala bojovat. Moje smysly byli omámené, stále víc a víc, ale nehodlala jsem se vzdát.


Byla jsem rozhodnutá vyhrát za každou cenu, když najednou kulka projela mým tělem a jen o kousek mihla srdce. Zastavila jsem se a dala ruku na místo, kde kulka projela. Boj byl předem prohraný. Jen jeden člověk nechal pořídit kulky na zabíjení strigojů.

Poslední, co jsem viděla, než se mi podlomili kolena, byl hlas člověka, který zrovna vyskočil z auta. Ten hlas bych poznala kdekoliv.


Hlas člověka, kterého jsem milovala víc než svůj vlastní život.Obětovala jsem se pro něj a pro něj jsem teď taky umírala.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 natalí h. natalí h. | E-mail | 23. února 2015 v 16:20 | Reagovat

ahoj jen sem chtěla říct že mám hrozně ráda váš blog ale to čekání na další kapitolu je hrůza pořád jen sleduju blog a čekám až se tam objeví další kapitola. Ůplně mě to ubíjí . :-)  :-)

2 Domm Domm | 26. února 2015 v 18:50 | Reagovat

Ahoj, díky že jsi zas něco napsala:) jinak se těším na další :D

3 Natali Natali | 28. února 2015 v 16:18 | Reagovat

Pane jo! Ten konec je dost drasticky :D
Jsem ráda, že jste konečně přidali a nic vám nezazlívám. Každý má práci nebo školu a s tím se nedá nic udělat. :/
Už se nemůžu dočkat další kapitoly! :DD

4 Terka Terka | 4. března 2015 v 14:12 | Reagovat

Byla nádherná. Už se nemůžu dočkat na další.

5 myska myska | E-mail | 6. března 2015 v 17:37 | Reagovat

Páni, jste fakt dobré. Moc se mi líbí, co píšete. Úplně jsem se do toho zažrala. :) Těšim se na další.

6 Nikka Nikka | E-mail | Web | 16. března 2015 v 11:04 | Reagovat

Aaaaa... Nesmi umrit!!!!!!
Je dobre, ze Domko neudelal zadnou chybu... Bala jsem se, aby nezkazil zachranu Rosse 😳😳😱❤❤❤

7 Romitri Romitri | 7. dubna 2015 v 22:00 | Reagovat

To je dojemny.Kdy bude dalsi kapitola???

8 Zuzka Zuzka | 7. dubna 2015 v 22:01 | Reagovat

:-D  Super kapolitola uz se  nemuzu dockat dalsi

9 Kata Kata | 7. dubna 2015 v 22:02 | Reagovat

WOW...nemam slov to je naprosto uzasna kapitola

10 Vampire Vampire | 7. dubna 2015 v 22:03 | Reagovat

Super uz se tesim na dalsi :-D

11 Carolynfielp Carolynfielp | E-mail | 4. srpna 2017 v 19:09 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

12 Carolynfielp Carolynfielp | E-mail | 5. srpna 2017 v 21:39 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

13 Mariamr Mariamr | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 6:00 | Reagovat

Хотите разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут секс-игрушки

Один из самых распространенных способов достичь сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью просто добиться дополнительной симуляции эрогенных зон и точек на теле. Только не используйте его в одиночку, доверьтесь своему партнеру. Это значительно укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и поможет стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены эрекционные кольца, наручники, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы непременно отыщите то, что понравится вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и остальные интим-товары вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

14 Avito321Er Avito321Er | E-mail | 28. září 2017 v 8:33 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как создавать новые аккаунты на авито
пишу стихи на заказ за деньги авито
авито деньги в рассрочку
электронный кошелек авито
деньги сочи 2014 авито

15 AlysonHad AlysonHad | E-mail | Web | 9. října 2017 v 11:03 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week semester. Plus the university exams are approaching, it will be a torture. I am already freaking out maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/100mg-tramadol>site</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama