oZNÁMENÍ

9. ledna 2014 v 11:26 | Seléna x LussyNda
Teda to je slabota, tři dny to tady je, a za tři dny tady byla dostatečně velká navštěvnost. takže chcete další kapitolu? Tak vám chybí ještě 8 komentářu od ruzných uživatelu. DOBŘE VÍME, ŽE VÁŠ TO ČTE VÍCE NEŽ DESET LIDI, TO SME SE UŽ PŘESVĚTČILI PODLE EMAILU, KDYŽ JSTE ŽADALI KAPITOLU, A MYSLÍM, ŽE TO ASI UDĚLÁME ZNOVA. NEBO ZAVEDEME PRAVIDLO 10 KOMENTÁŘI, I KDYBYSTE MĚLI DÁVAT JENOM SMAJLÍKY, TAK VÁM TO NIC NEUDĚLÁ, ALE TY KOMENTÁŘE JSOU PRO NÁS DŮLEŽITE Z JEDNOHOÍ DŮVODU, VÍME KOLIK LIDI TO ČTE!!! TAKŽE OD TED, DOKUD NEJSOU 10 KOMENTÁŘE NEJSOU KAPITOLY, AŽ BUDE 10 KOMENTÁŘU DÁ SE NOVÁ KAPITOLA.!

tAKŽE TI CO ČTETE, ALE NENAPÍŠETE. TAK TO PROSÍM ASPOPN ZKUSTE NEMUSÍTE PSÁT KOMENTÁŘE, ALE ASPON ZANECHTE SMAJLA, CO VÁM TĚCH PÁR VTEŘIN NA VÍC UDĚLÁ? NIC. TAKY SI MYSLÍM. sAMOZŘEJMĚ TO NEPLATÍ PRO LIDIČKY, CO PRAVIDELNĚ KOMENTUJÍ UŽ OD PRVNÉHO DÍLU PRVNÍ SÉRIE:-)

DÁLPŘÍPOMÍNKA BLOGEŘI CO MAJÍ SVOJE BLOGY TAK NÁM TŘEBA ZANECHTE V KOMENTÁŘI VAŠÍ ADRESU BLOGU, A´T OPLATÍME NÁVŠTĚVNOST Z NAŠICH BLOGU NEBO Z NARUBY. TAKŽE VÁM PŘEJI PŘÍJEMNÝ ČTVRTEK. VÁŠE BLOGERKY SELÉNA a LADY ROSANA(LUSSyNDA)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama