Leden 2014


Co a jak??

24. ledna 2014 v 21:30 | Seléna x LussyNda
Odpovídám na dotaz všech co se ptají po Rose:

jak už sem to psala minule Tahle 4 serie je jenom zaměřená pouze na Dimitrie, jelikož trojka byla z pohledu Rose a Kapitoly s Dimkem byli dvě nebo tři. a tahle 4 serie je taky zaměřená na Dimitrie. V Naruby povídce je královský Pár Dimitrie+ Rosemarie, ale student a tudiž příběh je o Dimkovi jak svádí svého učitele. Jelikož v Knižní předloze VA byla nejhlavnější hrdinka Rose a dimitrie sme se setkali pouze jenom v rozhovorech a tady je ta myšlenka prostě opačne, tady je hodně i dimitriho pohled, a budu se znova opakovat, psali sme to už hodněkrát, 3 serie celá 3 serie patřila pouze Rose jako Učitelce, která jde zachránit svého studenta, do kterého se zamilovala, a teď ve čtverce bojuje Dimitrie pro svojí lásku, Samozřejmě, kapitoly s rose budou a to následující 11,15,18,20 a brzo bude ještě jedna Bonusovka z pohledu Rose, ale to je všechno. Samozřejmě se nebojte, že příjdete o to Jaka byla Rose Strigojka, protože rozhodně nepříjdete, jelikož Strigojíí část bude odhalená v 5 Serii :-) takže doufám, že sem vás opět a znova přesvědčila, a dále už nebudeme muset odpovidat, že byste chtěli pohled Rose, takhle jste ve trojce vubec neřikali že chcete Dimku, jsem dotčená:D sranda...:D Hold musíte se všichni smířít TAHLE CESTA ZA DOBRODRUŽSTVÍM JE DIMKOVA
a znova se opakují nebojte se dobrodružství Strigojí Rose bude probíráno a hlavním Tématem v 5 serii, o nic nepříjdete:-)

6 kapitola: Odjíždíme.

24. ledna 2014 v 19:54 | Seléna x LussyNda |  VA Naruby 4 Ztracení Osudem
JAK SEM SLÍBILA, TAK JÍ TADY MÁTE, POČET KOMENTÁŘU JSTE SPLNILI,
TAHLE KAPITOLKA JE JEDNA Z POSLEDNÍCH ODPOČINKOVÝCH,
TAKŽE DOUFÁM, ŽE SE VÁM BUDE LÍBIT.
VAŠE ADMINKY SELÉNA x LADY ROSANA -(LUSSYnDA)

Kapitola

23. ledna 2014 v 14:43 | Seléna x LussyNda
Zitra

oZNÁMENÍ

9. ledna 2014 v 11:26 | Seléna x LussyNda
Teda to je slabota, tři dny to tady je, a za tři dny tady byla dostatečně velká navštěvnost. takže chcete další kapitolu? Tak vám chybí ještě 8 komentářu od ruzných uživatelu. DOBŘE VÍME, ŽE VÁŠ TO ČTE VÍCE NEŽ DESET LIDI, TO SME SE UŽ PŘESVĚTČILI PODLE EMAILU, KDYŽ JSTE ŽADALI KAPITOLU, A MYSLÍM, ŽE TO ASI UDĚLÁME ZNOVA. NEBO ZAVEDEME PRAVIDLO 10 KOMENTÁŘI, I KDYBYSTE MĚLI DÁVAT JENOM SMAJLÍKY, TAK VÁM TO NIC NEUDĚLÁ, ALE TY KOMENTÁŘE JSOU PRO NÁS DŮLEŽITE Z JEDNOHOÍ DŮVODU, VÍME KOLIK LIDI TO ČTE!!! TAKŽE OD TED, DOKUD NEJSOU 10 KOMENTÁŘE NEJSOU KAPITOLY, AŽ BUDE 10 KOMENTÁŘU DÁ SE NOVÁ KAPITOLA.!

tAKŽE TI CO ČTETE, ALE NENAPÍŠETE. TAK TO PROSÍM ASPOPN ZKUSTE NEMUSÍTE PSÁT KOMENTÁŘE, ALE ASPON ZANECHTE SMAJLA, CO VÁM TĚCH PÁR VTEŘIN NA VÍC UDĚLÁ? NIC. TAKY SI MYSLÍM. sAMOZŘEJMĚ TO NEPLATÍ PRO LIDIČKY, CO PRAVIDELNĚ KOMENTUJÍ UŽ OD PRVNÉHO DÍLU PRVNÍ SÉRIE:-)

DÁLPŘÍPOMÍNKA BLOGEŘI CO MAJÍ SVOJE BLOGY TAK NÁM TŘEBA ZANECHTE V KOMENTÁŘI VAŠÍ ADRESU BLOGU, A´T OPLATÍME NÁVŠTĚVNOST Z NAŠICH BLOGU NEBO Z NARUBY. TAKŽE VÁM PŘEJI PŘÍJEMNÝ ČTVRTEK. VÁŠE BLOGERKY SELÉNA a LADY ROSANA(LUSSyNDA)

5 kapitola

7. ledna 2014 v 8:55 | Seléna x LussyNda |  VA Naruby 4 Ztracení Osudem
NO CO ŘÍCT, MUSELI JSTE DLOUHO ČEKAT, ALE BOHUŽEL
TY SVÁTKY NÁS ZAMĚSTNALY OBĚ DVĚ A NEZBYVAL ČAS SE NĚJAK SYNCHRONIZOVAT NA NAPSANI POVIDKY. nO NEBUDU ZDRŽOVAT PĚKNÉ ČTENÍ:-) mIMOCHODEM ZAČÍNÁAJÍ KAPITOLY, KDE SE KONEČNĚ ZAČNE NĚCO DÍT:-)