BONUSOVKA NARUBY!!!

13. prosince 2013 v 21:37 | Seléna x LussyNda |  VA Naruby 4 Ztracení Osudem
TAKŽE VÁŽENÍ, MÁME TADY PRO VÁS SE SELENOU TAKOVÉ MALÉ PŘEKVAPNÍ VE FORMĚ BONUSOVÉ KAPITOLKY Z POHLEDU ROSE, JELIKOŽ 4 DÍL BUDE PŘEVÁŽNĚ Z POHLEDU DIMITRIE, ABY JSTE TAKY MĚLI PŘEDSTAVU O ROSE. TAK DOUFÁM, ŽE SE VÁM KAPITOLKA BUDE LÍBIT. ZATÍM SE MĚJTE, UŽIJTE SI ČTENÍ A BRZY PAPA.


ROSE POV:


Uplynulo několik měsíců od té doby co jsem se konečně probudila z toho zatraceně dlouhého a nesnesitelného spánku a popravdě musím říct, že od toho dne se celý můj život obrátil k lepšímu.
Všechno bylo mnohem lepší než předtím. Viděla jsem svět úplně jinýma očima než dřív. Neexistovala nic co bych nemohla dostat nebo dokázat. Byla jsem neporazitelná a nikdo mi neříkal co mám dělat a jak se mám chovat.
Můj život byl teď úžasný. Měla jsem všechen čas světa pro sebe jen a jen pro sebe. Bylo osvobozující se zaměřit jen a jen na sebe.
Jen jedna věc mě mrzela. Mrzelo mě, že tenhle úžasný svět musím žít sama. Samozřejmě bych si mohla vybírat spoustu mužů, kteří by pro mě udělali cokoliv, ale já chtěla jen a pouze toho jednoho.
Dimitrie.
Na rtech se mi rozjel úsměv, stejně tak jako pokaždé, když jsem o něm přemýšlela a čím víc jsem o něm přemýšlela tím víc jsem po něm toužila a chtěla ho mít po svém boku, ale musela jsem vyčkat a trpělivě čekat na vhodný okamžik a ten se blížil rychlostí větru.
Ještě několik dní a opustí brány akademie a pak budu mít možnost ho konečně mít u sebe po celý můj i jeho nesmrtelný život.
Musela jsem znovu usmát, moje ruce přejeli po textuře mých nových šatů. Byli to jedny z těch dokonalých šatů co se mi vždycky líbili a byli neskutečně sexy a já je milovala a vím s jistotou, že Dimitri by je miloval taky.

( http://www.satickynamiru.cz/upload/products/339.jpg - šaty, které má Rose na sobě)

Zavřela jsem oči přitom pomyšlení a přejela jsem si dlaní od klíční kosti přes ňadra, když dvě silné a ledové ruce objali můj pas.
"Neuvěřitelně krásná." Zašeptal Artur a jeho chladné rty se dotkli mého krku. Zasténala jsem v zuřivosti a co nejrychleji jsem se od něj odtáhla.
"Co tady děláš!" zavřela jsem na něj. "Víš, že jsem nemáš chodit bez mého povolení." Nesnášela jsem, když se mě jen dotkl a věděla jsem, že jeho to vytáčelo taky.
"Nemohl jsem si pomoct." Usmál se. "Cítil jsem tvou touhu už zvednu a tak jsem si říkal, že ti uvolním trochu toho napětí." Řekl a jedním pohybem mě přitiskl ke stěně a sklonil se k mému uchu. "Co takhle si pořádně užít a pak můžeme pokračovat v tréninku moje drahá." Řekne, nakloní se ke mě, aby mě políbil, ale nemá šanci, protože se rychlostí dostanu od něj co nejdál.
"Kolikrát jsem ti říkala, že nechci, aby ses mě dotýkal, že nechci, aby jsi mě cokoliv učil. Všechno co mám dělat už vím a nepotřebuji tvojí pomoct. Dokážu se o sebe postarat sama i bez tvé pomoci. Jsi mi jen a jen přítěží." Vykřikla jsem na něj. Nenáviděla jsem ho. Nenáviděla jsem ho do morku kostí. Artur mi byl odporný i jako člověku, ale po mé změně tahle nechuť přerostla v daleko něco víc.
"Ale koukám, že si nám trochu narostla ne?" Zeptá se a já jsem viděla lesk v jeho očích. "Nezapomeň, že já jsem ten kdo tě stvořil. Já jsem tvůj stvořitel a ty mě budeš poslouchat." Protočím oči. A je to tady zase.
Vždycky když mu začnu vzdorovat spoustí pokaždé tu svojí pohádku o panu velkomocném stvořitelni. Začíná mě tím opravdu unavovat.
***
Dnes je ten den!
Nejlepší den v mém životě a to volá po oslavě.
Dimitri dneska absolvoval, což znamená, že za několik dní, ne-li zítra opouští akademii a já jsem tudíž co nejblíže k mému plánu k získání ho pro sebe.
Konečně ho budu mít u sebe a nebudu se muset zahazovat s těmi chudačky co mu nesahají ani po kotníky. Dimitri je prostě jen jeden a nikdo ho nemůže nahradit.
Oblékla jsem si velice sexy a taky velice krátké šaty a vyrazila do klubu. Měla jsem chuť pít tekutinu všeho druhu a věděla jsem, kam přesně jít.


V poslední době jsem neslyšela nic jiného než Arturovo kázání. Díval se na mě pokaždé, jako kdybych provedla nějakou špatnost, vždycky když jsem vyrazila sama lovit. Vymykala jsem se jeho kontrole a to se mu nelíbilo, ale mě to bylo jedno.
Upravila jsem si šaty u zrcadla a přetřela jsem si rty rudou rtěnkou. Musela jsem uznat, že jsem vypadala úžasně. Milovala jsem jak teď vypadám a obracela jsem svůj vzhled ve svůj prospěch.
Na cestě ze sídla jsem popadla kabelku a vyrazila k nejlepšímu klubu, který se v Turecku dá najít. Milovala jsem tenhle klub. Chodili tam ty nejlepší pamlsky, které jsem si mohla dát.
Zaparkovala jsem svoje auto a vyrazila do klubu. Hned jak jsem prorazila dveře, mé chuťové buňky se hned dostali do nejvyšší pohotovosti, když jsem cítila tu blahodárnou tekutinu, která proudila v tělech těchto lidí. Byla to jako euforie, které jsem se nikdy nemohla nabažit.
Nektar nesmrtelnosti, který mě unášel daleko do zapomnění.
Sundala jsem si svojí bundu, kterou jsem hodila na jednu z barových židlí. "Jednu pravou ruskou vodku prosím." Zařvala jsem na barmana. Vím co si myslíte. Jsem v Turecku, tak bych měla pít něco tradičnějšího, jenomže Ruská vodka je pro mě nejlepší pití, které může být.
Barman ke mě přisune panáka a já ho do sebe hned kopnu. Usměju se na něj a vydám se na parket, kde se začnu vlnit do rytmu písničky, co zrovna hrají.
Cítila jsem ho ještě než jsem se otočila. Díval se na mě se žádostivým úsměvem. Olízla jsem si horní ret a ladným, sexy krokem jsem došla až k němu a vytáhla ho na taneční parket, kde jsme se opravdu po dlouhou dobu vlnili společně v rytmu hudby. Nakonec toho bylo i na mě opravdu moc, že jsem nedokázala odolat, otočila jsem se k němu a pohledla mu do očí.
Jeho zorničky se rozšířili a já se připravovala, že se do něj zakousnu, když mě někdo popadl za ruku a odtáhl mě od něj.
Zavrčela jsem hrozivě na Artura. "Co si to kurva dovoluješ!!!"
"Já co si dovoluju!!!" vykřikl na mě a svojí mocí donutil toho chlapa odejít a pak se na mě otočil. "Zbláznila jsi se?" zařval znovu na mě. "Chceš se nechat zabít ty náno pitomá!!!"
"Dej mi už konečně pokoj nejsi můj šéf, já jsem teď konečně svobodná a rozhodně tě nebudu poslouchat!!!"
"Stvořil jsem tě. Patříš mě!!!" vyštěkl na mě a chtěl mě popadnout za ruku, ale já jsem se mu vysmekla.
"Já nepatřím nikomu nikomu!!!" zavřískala jsem a rychle vyrazila ke dveřím. Potřebovala jsem se napít co možná nejrychleji. Vyšla jsem na čerstvý, teplý turecký vzduch a hned mi do nosu padla vůně toho muže z baru. Vyrazila jsem proti němu a přirazila ho ke zdi jedné z temných uliček. Neztrácela jsem čas s mazáním paměti a rovnou jsem se zakousla do jeho krční tepny a sála jeho blahodárnou tekutinu.
Až na to, že najednou mě začala šíleně bolet hlava a já netušila proč?

Ustoupila jsem od něj a on se vyškrábal na nohy a utekl a já jsem se sesunula k zemi a vydala jsem ze sebe bolestný výkřik než mě pohltila černo-černá tma.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tessinka Tessinka | 13. prosince 2013 v 23:17 | Reagovat

Luxusní kapitola :D

2 Natys Natys | 14. prosince 2013 v 10:15 | Reagovat

úžasné :D

3 Anet Anet | Web | 14. prosince 2013 v 23:08 | Reagovat

Bomba! brala bych víc povídek s rose...Nevím, ale prostě čte se mi to vždycky líp z pohledu baby..dokážu se pak tak do toho příběhu líp vžít..možná to je ejn moje vada, ale je...tak co už..xD No nic každopásndně skvěle napsaný! A doufám, že bude brzy další..:DD Takovej napínák na konec....

4 Seléne Seléne | Web | 15. prosince 2013 v 16:52 | Reagovat

Milá Anet, to jsme rádi, že se ti samozřejmě čte lépe kapitolky s Rose a nevadí každý názor se přece cení, ale bohužel my sme to právě pojali ty serii tak, že oba dva Jak rose A dimitrie mají své vlastní místa. A díky tomu jestli si četla 3 serii víž, že byla celá o Rose a tak proto sme věnovali zase 4 serii Dimitrimu, teď si to řeknem narovinu, Ono to je opravdu lepší, vem si, že kdybysme psali jenom o Rose, neměli by sme v plánu tolik serii co chceme psát, protože popravdě už hodně témat s Rose jenom v hlavní roli bylo obsazených amy s lussy neradi píšeme něco podobného jako kolem blogeri okolo. A díky Dimitrimu se nám daří pořád ten děj rozvíjet a máme možnost dělat více napadu, protože Dimitrie není tak tolik obsazovaný a tým pádem máme mnohem více prostoru a co byto bylo za Naruby, když je Dimitrie studen a Rose mentorka, kdyby Bylo zase všechno o Rose? popravdě příběhy s Rose píše Lussy a já Seléne píšu z Pohledu Dimky a jak sem psala díky tomu, že dávame prostor oběma postavám máme vymyšleno mnohem více serii.. Takže děkujeme Že jsi Rose fanynka ona se samozřejmě na tebe usmívá a děkujeti. Taky doufáme, že stále budeš číst nejen ty, ale i vy ostatní naše další kapitolky:-) s Pozdravem vaše blogerky Z Naruby :-P

5 Anet Anet | Web | 22. prosince 2013 v 19:39 | Reagovat

Oky já to chápu..:DDD Každopádně se těším moc na další kapču...DDAt už je to rose či dimitri, vždy je to super:DDDTakže jistě, že dál budu číst..! :DDDDDDDDDA já děkuji za další přidané kapitolky do budoucna...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama