18 kapitola -Co mám dělat?

6. září 2013 v 13:45 | Seléna x LussyNda |  VA Naruby 3 krvavá pomsta
No, že jste tak dlouho čekali tady máte 18 kapitolu, a musíme vám pomalu připravit, že už jenom poslední 2 kapitoly do konce povídky....... Bohužel bude končit poslední kapitola Naruby 3.. ano, vím, te´d nás všechny kamenujete, protože sme slíbili, že těch serii bude víc a víte co..........takyže bude. prozatím máme jenom dopsanou třetí serii a snažíme se připravit layout , obalku atrailer na 4 serii...takže nebudu zdržovat. pěkné čtení:-)

Moje mysl byla zamlžená a já nevěděla, co mám dělat.
Věděla jsem, že tento dopis, byl Arturův poslední a že pokud neudělám to co chce tak Dimitrie zabije a to jsem nemohla dopustit.
Eddie byl na mě naštvaný a nemluvil semnou. Nechtěl, abych to udělala, ale já přece neměla jinou možnost, ale co mě dostalo nejvíc bylo, když se Dimitriova matka přidala na jeho stranu.
Copak nechápe, že je v sázce život jejího jediného syna? Toho tak málo miluje?
No je to blbost. Samozřejmě, že ho miluje je to jeho matka, a kdyby mohla, nasadila by za něj život, ale tohle bylo něco naprosto jiného.
Já jsem byla jiná. Byla jsem ochotná, dát pro něj všechno i svůj vlastní život. Moje láska k němu byla větší než jsem si myslela a byla jsem hloupá, když jsem se té lásce tolik bránila. Zahodila jsem všechny šance, které jsem s Dimitriem měla a teď mi toho bylo líto. Kdybych nebyla tak hloupá tak se tohle nemuselo vůbec stát.
Zase, ale na druhou stranu, kdybych se Dimitriovi vůbec nepletla do života, tak by ho Artur nemusel unést. Myslela jsem, že když se od něj budu držet co možná nejdál tak ho ochráním, ale všechno dopadlo úplně jinak než jsem plánovala. Chtěla jsem ho chránit. To byla moje jediná priorita, ale místo toho, abych ho chránila jsem ho ohrozila a to je něco co si nikdy neodpustím.
Posadila jsem se na terasu domu rodiny Belikovi a povzdechla si. Celý můj život se zamotal do bludného kruhu a já najednou nevěděla co mám dělat. Byla jsem ztracená a mé síly a chuť bojovat už mě dávno opustili. Teď jsem chtěla už jen jednu věc. Přivést Dimitrie v pořádku domů.
Cítila jsem ruku na svém rameni, otočila jsem hlavu a setkala se s pohledem Dimitriovi babičky. Povzdechla jsem si.
"Nikdo po tobě nic nežádá, ale tvůj osud je už napsaný hodně dávno." Vydechla, posadila se na židli naproti mně a vzala moje ruce do svých.
"Tvůj život je protkán temnotou a jedině temnota tě vyvede na světlo." Řekla a hladila mojí dlaň.
"Nerozumím tomu co mi říkáte. Co to znamená." Zeptala jsem se jí.
"Nemůžu ti říct, co se stane o ani já sama nevím. Jediné co vím, že každá budoucnost se dá změnit a i když tvá budoucnost je dávno napsaná."
"A co se píše v mé budoucnosti." Podívala jsem se na ní se zájmem. Jeva se usmála a pohladila mě po tváři.
"Si velice zvláštní a v tvých rukách leží síla, kterou si nikdo neumí představit a jednoho dne tvé ruce vše změní." Řekla a promnula mé ruce znovu ve svých.
"Nemluvte v hádankách. Vůbec vám nerozumím." Vydechla jsem a podívala jsem se jí do očí. "Proč mě neřeknete co mám dělat a já to udělám."
"Protože to sama nevím budoucnost se nikdy nedá říct s určitostí. Musíš na všechno přijít sama." Vydechla a vstala.
"Proč si mi to vlastně říkáte, když mi stejně nic neřeknete." Povzdechla jsem si a zadívala se na nebe.
Můj život byl porouchaný už hodně dlouhou dobu, ale Dimitri měl ještě čas. Měl spoustu času na světě a já byla ochotná za něj položit svůj život.
Teď už to vím. On má budoucnost a ta moje právě končí ať si říká Jeva co chce.
Zvedla jsem ruku a dotknula se svého náhrdelníku, který mi dal André.
"Milovala jsem tě. Milovala jsem tě tolik, že jsem si myslela, že bez tebe nemůžu být, ale pak se ta láska změnila v nenávist, když jsem se dozvěděla, že sis semnou jen hrál a nebral si mě vážně. Jenomže i přes to všechno co se stalo a co jsem se dozvěděla o tobě jsem tě kdysi milovala a nesla jsem tvé dítě. To je něco na co nikdy nezapomenu a možná, že když teď nasadím život za lásku já tak se jednou setkáme a já ti budu moct konečně pořádně vynadat." Žertovala jsem. "Jen je mi líto jedna věc a to, že jsem nesplnila slib, který jsem ti dala. Slib, že budu Lissu chránit. Je mi to líto, ale já nemůžu. Nemůžu Lissa má kolem sebe spoustu lidí, kteří jí ochrání lépe než já."
"Nejsem si tak jistý." Ozval se hlas zamnou. Otočila jsem se a podívala jsem se do očí Eddiemu. "Kdo jiný je lepší než ty." Vydechl a sedl si vedle mě. "Nesmíš to udělat. Najdeme jiné řešení."
"Víš moc dobře, že žádné řešení jiné není. Dělali jsme vše co jsme mohli a stejně to vždycky skončí u toho samého. Budeš se muset smířit s tím, že můj život končí." Vydechla jsem.
"S tím se nikdy nesmířím." Vydechl a podíval se mi do očí. "Rose prosím." Vydechl, ale já jsem zakroutila hlavou.
"Promiň Eddie, ale tohle je něco co musím udělat. Dostala jsem se do toho sama a taky sama se z toho musím dostat." Podívala jsem se na něj. "Ale je tu něco co od tebe budu potřebovat."
"Já vím, slíbil jsem ti, že ho dostanu ven v pořádku.." chtěl pokračovat, ale já ho přerušila.
"O to nejde. Potřebuju, aby si pro mě něco udělal. Pokud se něco stane a já se opravdu nevrátím nebo se ze mě stane to co chce Artur chci, aby si Dimitrie přesvědčil ať mě nehledá a dal mu tohle." Řekla jsem a podala mu dopis. "Řekni mu, že jsem ho milovala víc než kohokoliv jiného v mém životě a že jsem chtěla jedinou věc, aby byl šťastný." Vydechla jsem a v očích se mi objevili slzy.
"Ach Rose." Vydechl Eddie. A přitiskl si mě k sobě. Objala jsem ho kolem krku a užívala si teplo jeho těla. Byl pro mě jako bratr od začátku co jsem přišla na akademii a staral se o mě a představa, že mě má ztratit byla hrozná. "Slibuji. Slibuji, že ho zastavím." Vydechl a políbil mě do vlasů.
Podívala jsem se na něj a dala jsem mu smutný úsměv. "Měla bych zavolat." Vydechla jsem a vstala. Bylo na čase udělat jednu velkou tlustou čáru za tímhle nepořádkem a mé rozhodnutí bylo jednoznačné.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 stvoreni-noci stvoreni-noci | Web | 6. září 2013 v 14:52 | Reagovat

užasna kapča už se moc těšim na další. Ikdyž asi nebude nejšťasnější.

2 Kačíí Kačíí | Web | 6. září 2013 v 16:16 | Reagovat

Tyjo, tak hle rychle za sebou kapitoly :D :D Úžasná kapitola :D

3 Tessinka Tessinka | 7. září 2013 v 12:56 | Reagovat

No tak tahle kapitola byla úžasná !!! :D rychle další kapitolku :D !!

4 "ROSE" "ROSE" | 7. září 2013 v 18:26 | Reagovat

Dekuju dekuju dekuju xD uplne famozni kapitola a taky takova dojemna malem jsem se u toho konce rozbrecela xD Doufam ze to Rose zvladne :)

5 zuzana zuzana | 8. září 2013 v 11:36 | Reagovat

prosím další :)

6 mončička mončička | 14. září 2013 v 19:48 | Reagovat

Pěkný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama