6. Kapitola: Začátek cesty

13. března 2013 v 15:45 | Seléna x LussyNda |  VA Naruby 3 krvavá pomsta
Užíte si kapitolu:-P
Všechny věci jsem měla sbalené a tak jsem se šla rozloučit. Lissa se na mě ani nepodívala a zavřela se u sebe v pokoji. Christian mi jen popřál hodně štěstí a šel za ní. Za to Ivan byl jiný kafe.
Chtěl jít na záchranu svého nejlepšího kamaráda semnou, ale nemohla jsem to udělat. Potřebovala jsem všechnu sílu, když jsem chtěla bojovat proti Arturovi a to rozhodně nešlo, když budu mít za sebou Ivana.
Rozhodně ne. A Dimitriovi by se taky nelíbilo, kdybych sebou vzala jeho morojského kamaráda.
Nakonec jsem Ivana přesvědčila a on mi popřál hodně štěstí. Konečně jsem se dostala i se svými věcmi k bráně, kde kousek dál stálo zaparkované mé auto, které mi Abé dal k mému absolvování na akademii sv. Vladimíra. Milovala jsem tohle auto a on to věděl. Mé matce se to sice nelíbilo, ale nám dvěma to bylo fuk.
Nevěděla jsem sice, jak se mu za tak krátkou dobu povedlo moje milované autíčko dostat do Ruska, ale koho to sakra zajímá. Je to fuk. Jediné o co jde, že mám jak se kam dostat. O nic jiného mi nejde.
Otevřela jsem dveře a nasedla. Auto zavonělo vůní růží, lilií a vanilky. Byla to má obvyklá vůně a já měla na mě uklidňující účinky.
V zásuvce jsem našla spousty papírů a taky pár obálek s penězi. Abé myslel na všechno dokonce mi nainstaloval i GPS, na které byl nalepený vzkaz od mého otce.

Myslím, že se ti bude hodit. Hodně štěstí kiz.
BABA.

Usmála jsem se, můj otec prostě myslel naprosto na všechno.
Povzdechla jsem si a nakonec jsem se naposledy zadívala na Akademii, která mi toho hodně dala i vzala a já tu teď nechávám mladší sestru svého bývalého milence, abych zachránila muže, kterého miluju.
Vím, že je na mě Lissa teď naštvaná, ale vím, že to časem pochopí.
Pochopí, že jsem to musela udělat. Ona by to jistě udělala taktéž pro Christiana a vím, že to jednou pochopí a snad to jednou pochopí a odpustí mi, ale teď se musím zaměřit jen a jen na Dimitrie.
Otočila jsem klíčkem v zapalování a vyjela na silnici daleko od téhle zatracené akademie, kde jsem měla být ještě dalších několik měsíců a kam se už nejspíš nikdy nevrátím.
Jela jsem dlouho po silnici, které obklopovali lesy.
Copak je sakra silnice k akademii obklopená jen a jen samými lesy. Copak neví, že ve stínech se můžou strigojové lehce schovat??? Ani se už nedivím, že v Rusku je tolik útoků.
Kdo by tady taky nepřepadával moroje, že když jim k tomu sami dáváme příležitost.
Prý víc služeb pro strážce, aby byla zajištěná bezpečnost morojských dětí. Pche to určitě. Jestli je chtějí chránit tak ať si to udělají oni sami.
Neříkám, že je mají vystavit před bránu a nechat strigoje aby je zabili, ale snad bychom neměli dělat rozdíly ať je to moroj a nebo drampír.
Ředitelka na akademii kde jsem studovala já byla sice svině, ale nikdy nedělala rozdíly. Moroj nebo Drampír bylo to jedno kdo co udělal. Ale je zjevné, že tahle akademie je tvořená pouze z bohatých morojských rodin a tudíž to tady řídí.
Jela jsem dlouho než jsem konečně dojela do nějakého města, kde jsem konečně narazila na motel. No vypadalo to něco jako hodinový hotel, ale tak co se dalo dělat. Počkám do rána trochu se vyspím a pojedu za denního světla.
Přece jen budu muset teď splynout s davem, když mám žít jako normální člověk a ani nevím jak dlouho to bude trvat.
Já jen doufám, že Dimitrie najdu dřív než se Artur rozhodne mu něco udělat. Nezvládla bych, kdyby se mu něco stalo.
Zaparkovala jsem na parkovišti, vzala dokumenty a strčila je do tašky. Nebudu nechávat takové důležité věci jen tak ležet v autě, co kdyby se někdo náhodou rozhodl, že se podívá dovnitř.
Zamkla jsem auto a šla jsem do motelu. Přivítal mě takový mladý kluk a zdálo se, že semnou dost flirtuje, ale copak můžu na něco takového vůbec myslet??
Nemůžu. Moje myšlenky jsou stále okolo Dimitrie a to se jen tak nezmění.
Nakonec mi konečně dal klíče od pokoje a já mohla konečně jít.
Odemkla jsem dveře a vešla. No popravdě už jsem byla v daleko lepších hotelích a tohle se mi tedy vůbec nelíbilo, ale co se dalo dělat. Je to jen na jednu noc, abych nemusela v noci řídit a na druhou stranu těžko budu hledat strigojí sídla v noci, když na mě mohou zaútočit, lepší to bude přes den, když budou ve svých úkrytů.
Vyndala jsem dokumenty z tašky a položila je na postel. Chtěla jsem se podívat co mi to Abé vlastně sehnal, ale nejprve jsem toužila po sprše a čistém oblečení.
Voda proti mému bolavému a unavenému tělu byla úžasná. Nemohla jsem si představit, něco lepšího než je teplá voda, která stékala po mém těle.
Ze sprchy jsem vylezla něco o půl hodiny později. Oblékla jsem si volné tepláky a tílko.
Sedla jsem si na postel do tureckého sedu a začala prohlížet dokumenty od Abého.
Byli to všechny útoky co se staly od doby, kdy se Artur změnil ve strigoje. Bylo tam dokonce i zápis o tom jak mě Artur unesl a držel v zajetí.
Nechtěla jsem na nic takového vzpomínat, ale pokud mi to pomůže zjistit, kde může Dimitrie držet tak sem ochotná dokonce ten den prožít kolikrát bude potřeba.

Četla jsem celou zprávu a byla jsem překvapená, že si vážně pár věcí nepamatuju. Dimitrie, Ivan, Christian a Lissa asi viděli víc, než mi řekli. A popravdě ani se nedivím, že si z toho pár okamžiků hlavně z konce nepamatuju, když jsem byla hluboko v endorfinech, které do mě
Artur vypouštěl, když sál mojí krev.
Docela by mě zajímalo jestli tohle všechno taky někdy skončí. Do vztahu s Arturem jsem se dostala sama a byla to největší pitomost, kterou jsem kdy mohla udělat. Vždyť mohl být můj otec.
Kéž bych se tenkrát rozhodla jinak a začala všechno jinak nemusela jsem takhle dopadnout a Artur by třeba byl ještě strážcem na Akademii a teď by mi nevyhrožoval Dimitrijovou smrtí.
Jenomže, kdyby všichni věděli všechno tak by tenhle svět ani nestál za to.
To byla moje poslední myšlenka než jsem usnula.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sissa sissa | 13. března 2013 v 16:15 | Reagovat

super kapitola a prosím čo najskôr ďalšiu prosím :-D  :-D  :-D

2 Petra Petra | 13. března 2013 v 18:52 | Reagovat

Holky, tahle kapitola se Vám moc povedla...naprosto úžasná...už se těším na další :-)

3 Teruuu Teruuu | 14. března 2013 v 21:01 | Reagovat

Hezká kapitola a hlavně........Rose má FAAKT hezký auto :-)  :-)

4 kača29 kača29 | 15. března 2013 v 17:32 | Reagovat

[3]: SOUHLASíM RYCHLE další prosím :-D  :-D  :-D

5 Kačíí Kačíí | Web | 16. března 2013 v 12:46 | Reagovat

Skvělé,.. těším se na další :D

6 temí temí | E-mail | 18. března 2013 v 8:30 | Reagovat

už se těším na další :-D

7 Petra Petra | 19. března 2013 v 16:50 | Reagovat

prosíííím další kapitolu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama