19 KAPITOLA..DIMITRIE

27. ledna 2013 v 11:20 | Seléna x LussyNda |  VA-Naruby 2
ANO, ANO VIDÍTE DOBŘE. KONEČNĚ SLIBOVANÁ KAPITOLA..OMLOUVÁME SE ZA PŘIPADNÉ UJMY NA ZDRAVÍ Z TOHO ČEKÁNÍ A KOUKÁNÍ NA STRÁNEK..
PŘEJEME PŘIJEMNÉ ČTENÍ.. jINAK JAK SEM ŘEKLA TOHLE JE PŘEDPOSLEDNÍ KAPITOLA DRUHÉ SERII.
To je snad zlý sen. Musíme opustit. Tohle vše. Jen kvůli němu. Už je tady zase. Arthur. Tenhle pijavec mi dlouho pije krev. Prvně šel po Rose jako Dhampýr Ted jako Strigoj.
Jsem v pokoji a balím, všechny své věci jako všichni ostatní, ale já se nemůžu na to pořádně soustředit.
Proč to jen Rose udělala. Roztříštila mé srdce a to krvácí. Musím na ní zapomenout. Hned jak se dostaneme do školy v Rusku.
Proč ?
"Dimitrie?" Ozve se její hlas a mě se zabodnou další ostny do srdce. Jestli tohle zvládnu to sám nevím. Ale jen jí vidím, mám chuť si před ní stoupnout a bránit jí vlastním tělem.
Chci jí tak strašně moc a ta noc pro mě znamenala všechno. Ano byl jsem panic a ona je má první láska. Bylo to neuvěřitelné jen si na to vzpomenu a třesou se mi všechny svaly v těle, jak mé tělo touží po jejím. Chci jí mít u sebe a držet jí v náručí.
Otočím se a zahledím se do jejích očí.
"Ano?" Optám se a nemůžu se donutit usmát. Sklopí pohled k zemi a opatrně vykročí k posteli, kde se usadí.
"Chápeš to prosím, proč musíme odejít, že ano?" Poví šeptem a stále kouká do země.
To už jí ani nestojím za blbý pohled.
Dívám se na ní a čekám, jestli se mi podívá do očí, ale jak je vidět neudělá to.
"Rose…" řeknu a ona se jen napne na mé slova, ale její zrak se stále dívá k zemi. "Rose podívej mi do očí." Vydechnu a dívám se na ní. Potřebuju, aby se na mě podívala, když ne nic jiného.
"Já nemůžu." Vydechne a dívá se stále do země.
"To mě tak nenávidíš, že se mi nemůžeš podívat ani do očí." Vydechnu zoufale. Bolest, která je v mém srdci sílí každým slovem, které dostane ze svých úst.
Zvedne hlavu, podívá se na mě, ale ne do mých očí. "Tak to není Dimitri. Jde jen o to, že potom co se stalo už to mezi námi nemůže být jak to bylo. Já už nemůžu být tvoje mentorka." Řekne a stále se dívá na můj obličej, ale vyhýbá se pohledu do očí. "A proto vás odvezu zpátky do Ruska a pak odjedu pryč." Řekne a podívá se znovu do země.
"Tohle nemyslíš, vážně? Myslíš si, že útěk něco vyřeší?"
Vzhledne a podívá se mi do očí. "Možná ne, ale je to nejlepší. Ale rozhodně budu mít jistotu, že se vám nic nestane." řekne, zvedne se a vydá se ke dveřím.
"Jsi skvělá učitelka boje Rose, hodně si mě toho naučila, ale občas nevím, kdo je tady z nás dospělý. Útěkem se nikdy nic nevyřeší, ale dobře. Zahodila si nás a stejně je moje srdce zlomené tvojí rukou."
podívám se jí pevně do oči a vidím skanout jednu slzu, kterou rychle setře
"Co po mě sakra chceš!!!" vykřikne tentokrát. "Copak to nechápeš? Nechápeš, že pokud zůstanu a Arthur vám něco udělá, nebudu moc dýchat. Copak nechápeš, že bych radši zemřela než se dívala, jak umíráš!!!" zakřičí na mě a po tvářích jí tečou potoky slz. "Můžeš mě nenávidět. Máš na to plné právo, ale já prostě bych se nikdy nemohla smířit s faktem, že mě nenávidíš kvůli zkažené budoucnosti"
"Rose." řeknu zmučeně a přistoupím k ní k posteli a přitáhnu si jí do náruče.
"Ty nikdy nebudeš má zkažená budoucnost. Ty budeš vždy má nejlepší budoucnost. A hlavně vždy se to dá udělat. Ty jsi Lissina strážkyně. A já budu Ivanův. Jsou to kamarádi, budou se k sobě vždy vracet a tak se budeme vracet k sobě i my." Povzdychnu si a palcem jí setřu pár slz. "Ty jsi to nejlepší co mě potkalo." Pozvednu jí palcem bradu a něžně jí políbím na bradu. Už nemám právo jí líbat na ústa.
Zvedne ke mě oči a zakroutí hlavou. "Nechápeš to?" Zeptá se mě a z očí jí kanou dál slzy. "Jsi student já tvoje mentorka. Pokud by někdo zjistil, že sem se tě jen dotkla, vyhodili by nás oba." podívá se na mě a odstoupí ode mě. "Pokud to znamená odejít a nechat tě žít tvůj život a stát se skvělým strážcem udělám to." podívám se mu do očí. "Nic nikdy nezmění na tom, že tě miluju ani výhružky Arthura nebo Za..." Zmlkne a podívá se mimo a to upoutá mou pozornost.
"A co? Dokonči to." Křiknu už na ní, protože to je nejtvrdohlavější ženská jakou jsem kdy poznal.
Povzdechne si a podívá se na mě. "Dobře řeknu ti to, ale musíš mi slíbit, že nebudeš nic dělat a vše necháš tak jak to je teď a necháš mě jít." Podívám se na ní v šoku. Ta, ženská se prostě musela zbláznit. "Zachary o nás ví."
"Ať si klidně o nás ví. Nemůže to dokázat." Rozhodím ruce a přejdu k oknu. Otočím se trošku prudčeji a Rose sebou polekaně trhne. "Musíme jít. Auto zrovna přijelo." Oznámím a sehnu se pro tašku s věcmi na zemi, kterou uchopím a vezmu do ruky a rovnou zamířím z pokoje, kde nechám Rose stát, ale po chvilce slyším její tiché našlapovaní noh zamnou.
Všichni sedíme v autě a já nepřítomně koukám z okénka na ubíhající krajinu. Z povzdáli jakoby slyším tlumené hlasy mých kamarádu. Otočím se a všimnu si, že Zachary a Rose taky mlčí.
Konečně auto zastavuje a my přijeli konečně k soukromému letadlu akademie SV.Basila.
První nastupuje Zachary a jde obhlédnout letadlo, jestli je vše v pořádku, a já jdu hned za ním. Otočím se na všechny dole. "Počkejte tady a já mu jdu pomoct." Oznámím a už se vcházím do letadla.
Vstoupím do letadla a jdu rovnou za Zacharym, který se na mě otočí a usměje se. "Neměl bys tu být, to není tvoje práce." Řekne jen a chce kolem mě projít, ale já mu zablokuju cestu.
"Tohle ti Nikdo neuvěří." Narážím na sebe a Rose. "Nemáš ani jeden malý důkaz. Tak toho hned nech." Zkřížím si ruce na prsou a nahodím svůj nebezpečný pohled.
Usměje se na mě klidně. "Myslíš, že ne?" Usměje se. "Stačí jim jen vidět vás dva dohromady, nebo přesvědčit ředitelku, že pokud použije nutkaní." usměje se na mě. "Na tebe to nefunguje, ale oba víme, že na ni ano." Kývne k oknu, kde stojí venku Rose s ostatními.
"Jestli jí něco uděláš. Tak se neznám. Nezajímá mě, že jsi jen další hloupý strážce, co si dovoluje vydírat ženskou, ale ty jsi i ubohý." Zafuním mu to do tváře, a i když jsme výškově stejní hypnu ho do prsou až trošku couvne. "Začal jsi hrát nebezpečnou hru Zachary. Ale vybral sis špatného soupeře.". S těmi slovy se otočím a sednu si na své místo.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tessinka Tessinka | 27. ledna 2013 v 11:39 | Reagovat

To teda  byla božíí kapitola !! :D :D stálo to za to čekání !! :)

2 Endyna Endyna | 27. ledna 2013 v 11:50 | Reagovat

super. kdy bude další :-D

3 sissa sissa | 27. ledna 2013 v 12:26 | Reagovat

[1]: súhalsím rýchlo ďalšiu prosím :-D  :-D  :-D

4 Teruuu Teruuu | 27. ledna 2013 v 19:11 | Reagovat

Teda...................úžasný!!!!!!
Další prosím jo a mimochodem neplánujete kariéru profesionálních spisovatelek?? :-D

5 Petra Petra | 27. ledna 2013 v 19:27 | Reagovat

Wav.....úžasný, nevím co říct a prosím rychle další kapitolu. děkuji :-D

6 LussyNda LussyNda | Web | 27. ledna 2013 v 19:44 | Reagovat

[5]: no tak jelikož je další kapitola na mě tak bych se mohla pokusit jí napsat dřív ale uvidim :-)

[4]: zatím jsme o tom neuvažovali

7 kača29 kača29 | 27. ledna 2013 v 20:58 | Reagovat

[4]: souhlasim :D

8 Seléna Seléna | 27. ledna 2013 v 23:28 | Reagovat

Moc děkujeme za komentáře moc nás potěšili... rozhodně sme rády..uf já ted došla z práce aprvní co sem se přišla podivat jestli se vám kapitola co sme napsali s Lussy libila... No abych odpověděla.. Možná v budoucnu. jestli napíšeme... další povídky, ale bez tématu VA prostě podle svých fantazii aby to nebylo ničemu podobné vnukli ste mi nápad.. ale ted zatím to bude u ledu... až se dopíše minimalne 7 povídek co máme v plánu pak můžeme dál o tom uvažovat:-)

9 Petra Petra | 30. ledna 2013 v 0:12 | Reagovat

moc bych vám to přála, myslím že by z vás byly úžasné spisovatelky...jen prosím prosím rychle tu další kapču ať nás moc nenapínáte :-D  :-D  :-D

10 sima10 sima10 | 31. ledna 2013 v 15:50 | Reagovat

[9]: souhalsím :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama