5kapitola část 2

21. září 2012 v 14:11 | Seléna x LussyNda |  VA-Naruby 2Všichni sborově nastoupíme do připraveného auta z akademie Sv. Vladimíra, které pro nás přijelo.
Samozřejmě Lissa si sedá vedle Christiana a Rose si sedla vedle nich. Já chtěl sem si sednout vedle ní, ale už nebylo místo proto jsme si zbylí tři, sedli naproti nim. Auto vypadá, jako menší limuzína. Naproti Christianovi si sedá Ivan a za neustálého remcání, že sedí proti jízdě auta se konečně uvelebí.
Uprostřed si sedá Zachary, a já nakonec naproti Rose. Pohledem se neustále koukám na ní a nemůžu spustit z ní oči, ale ona se dívá z okénka. Otočím hlavu a chci se podívat na Ivana, ale místo toho si všimnu, že Zachary se líbezně dívá na Rose, s pohledem tuhle babu musím mít za každou cenu. A mě se tohle nelíbí. Přimračím se a naposled kouknu na Rose, která mi opětuje můj pohled, nepatrně se usměje a znovu se kouká z okénka, jako kdyby se ztrácela v mlze minulosti. Zadívám se taktéž z okénka auta a vidím ubíhající krajinu, která mi skoro vyráží dech. Je to neuvěřitelné a přímo překrásné úplně jiné než u nás v Rusku. Je tady tepleji a mají tady více stromu, které sou rozprostřeny všude tam, kde oko dohlédne. Po chvilce dívání slyším chichotavý smích Lissy tak se otočím a vidím jak se Christian červená až za ušima. Lissa ho vezme za ruku a proplete si s ním prsty a on se na ní jen líbezně usměje a dá jí pusu na líce. Podívám se dál a všimnu si, že Ivan jim věnuje velkou část své pozornosti a jen se na ně šklebí. Zachary ten s neoblomnou maskou strážce je jen očkem pozoruje a dál se dívá naproti sobě do zadního skla na krajinu. Otočím hlavu zpět, všimnu si Rose, jak pozoruje Lissu s tak mateřským citem a zaujetím, že bych hádal, že je její matka než její osobní strážkyně.
Cesta má trvat kratší dobu, ale Rose se rozhodne, že když už jsme tady tak by jsme mohli zastavit v nejbližším městečku a trochu nám to tady ukázat.
Lissa jen radosti výskne tak vysokým tónem, že kdyby chtěla, omráčí tím i samotného strigoje.
Sedíme na zahrádce příjemného podniku uprostřed města, když už máme konečně s kouknuté celé město, a teď se ládujeme zmrzlinovým pohárem. Náš dozor se neustále rozhlíží a hledá možné nebezpečí. Vůbec nevím, proč jsme ho sebou brali. Jestli zkusí něco na Rose tak ho snad umlátím tou lžičkou na zmrzlinu.
Žárlím? Ano já vím, ale když ona je tak překrásná. Celou cestu se nepozorovaně na ní musím dívat, i když já si myslím, že to nikdo nevidí, tak stejně jako kdyby cítila můj pohled, mě nachytala na švestkách.
Zachytím pohled Zacharyho, jak na mě upřené kouká a když se mu podívám do očí, zamračí se a otočí hlavu. Ten chlap mě začíná čím dále více štvát ne jenom proto, že okukuje Rose, ale něco mi na tom člověku nesedí.
Ale já na to přijdu. V Rusku na Akademii je nový a proto se i divím, že ho hned s námi poslali do Ameriky. Neměl spíše ředitel poslat někoho jiného? Konečně jsme dojedli všichni zmrzlinu, a pobíráme se zpátky na parkoviště k autu, který nás odveze na původní stanoviště na Akademie Sv. Vladimíry. Sem zvědavý jak to tam vypadá. A myslím, že Ivan taky, protože jen kouká z okna, vůbec nikomu nevěnuje svou pozornost. Zavřu oči a snažím se mu dostat do hlavy, ale hned jak se tam dostanu mě vytlačuje z ní pryč ze slovy. "Vypadni mi z hlavy nebo ti rozcupuju gule." Rychle se stáhnu pod tónem, co na mě v hlavě křičel a radši otočím hlavu zpátky ke krajině ven. Konečně z asfaltky přejíždíme na prašnou cestu, která se více a více klikatí. Když konečně dojede na místo určení. Auto zastavuje před honosnou bránou, která je mohutná a krásná sama o sobě. S Velkým nápisem Akademie Sv. Vladimíra.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 21. září 2012 v 22:02 | Reagovat

Hmmm, taková oddychová kapitolka :-)

2 ladyench ladyench | E-mail | Web | 21. září 2012 v 22:29 | Reagovat

To je boží kapitolka a taková opravdu oddechová, ale mně se po náročném dnu hodně líbí ;)

3 Seléna Seléna | 22. září 2012 v 12:02 | Reagovat

však se nebojte zachvilku budou přicházet kapitoly, po kterých nás budete přinejmenších chtít uškrtit..:D vždyt to znáte my to vždy tak pěkně usekneme:D

4 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 23. září 2012 v 17:58 | Reagovat

Kdy bude dalsi kapitolka ??

5 cheap wedding dresses cheap wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 14:21 | Reagovat

There are so many examples we can consider. The suggestions are evry time continually significant base ofinformations
http://www.movedress.com/muslim-wedding-dress-wedding-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama