20 kapitola první část-TO JE SNAD ZLÝ SEN!

6. července 2012 v 10:50 | Seléna x LussyNda |  VA- Naruby
Tak a tady je poslední kapitola, kterou máme speciálně rozdělenou na dvě části.. tu uplně poslední dostanete v pondělí. Doufáme, že se vám bude líbit..Příjemné počtení vám přejí adminky:-)ROSE

Vzbudí mě facka na obličeji a smích. Otevřu oči a zadívám se do jeho rudě červených oči, ale to mě nesedí je to Arthuruv obličej, a hned si začnu všímat změn pobledlá kůže a vystouplé lícní kosti a rudě červené oči, které září krvelačnosti. Začne se ještě více smát, když si přečte v mém obličeji šok.
"Tohle jsi moje milovaná nečekala?" Řekne a odejde k oknu, kde se z něho zadívá na nebe. "Krásná noc" Naznačí a otočí se na mě. " Ještě netušíš, jaké mám velké plány s tebou," dopoví a dojde ke mně.
Dívám se na něj s vykulenýma očima. "Bože můj. Co si to udělal?" Zalapám po dechu. A přikrčím se ještě víc na židli. Panebože co teď budu dělat?

"To co udělám i tobě, a pak už navždy budeš moje," prozradí a začne se smát a rozhazovat rukama. " Pak budeš jenom moje, a my dva budeme nejmocnější na světě. S tvojí silou a mým mozkem si zotročíme všechno," sdělí a vidím, jak si to zvráceně představuje a usmívá se tomu.

Zamračím se a vydechnu ještě víc v šoku. "Tak na to zapomeň.!!!" Vykřiknu a dívám se na něj s odporem. "Nikdy se nestanu, tím čím ty! To bych radši potom vyšla na denní světlo a nechala se zabít." Dívám se na něj, a znovu mi přilítne facka. "Hnusíš se mi." Vykřiknu a plivnu mu do tváře.

"Nejsi v pozici, kdy si můžeš vybírat, ale jedno můžu udělat já a hned." Vysloví zasněně a zadívá se mi na krk. "Cítím, jak ti koluje krev v žilách a jak mě vábí." Sdělí a dojde ke mně blíž. Pohladí mě po krční tepně. "Napiju se jen trochu." Zašeptá.

"Ne!!" Vydechnu a snažím se od něj dostat co nejdále. "Prosím nech mě jít." zašeptám zoufale. Bože tohle nesmí udělat. Vím, jak reaguju na endorfiny.

Samozřejmě díky Andrému, ale to nikdo neví. V našem světě je to tabu, ale na druhou stranu spojení láskou a krví dávalo našemu vztahu daleko větší jiskru.

"NE" Křiknu a on mě tvrdě chytí za hlavu a otočí stranou. "Já se tě tady neptám, ale oznamuji." A hned jak to dořekne, se do mě zabodne svými špičáky.

Vykřiknu, jak jeho špičáky projedou mojí kůží, ale v té samé sekundě mě zaplaví vlna endorfinu. Mnohem výraznějších než mi dával André. Zasténám v potěšení a Artur přestane sát a podívá se na mě.

"Ale ty jsi, ale pěkná krvavá děvka." Řekne a znova se do mě zabodne a začne opět sát. Po chvilce přestane a zadívá se na mě. Mám zakalené oči v rauši. "Za par hodin si přijdu pro další dávku." Zamračím se.

Moje mysl je omámená a nevím co se kolem mě děje. Milovala sem Andrého, právě proto sem mu to dovolila. Můj otec mi to Kdysi vysvětloval. Pokud má moroj milostný vztah s dhampýrem a milují se tak sdílení krve jejich vztah posílí. Asi proto sem ho milovala tolik. "André..." vydechnu a moje mysl de do černa.

DIMITRIE

Bušíme s Lissou na Arthurovy dveře, mezitím se k nám připojí Christian a Ivan. Ještě nevědí co se děje, nemám čas jim něco vysvětlovat. "Asi tady není" řekne mi Lissa a trochu mě chytne za rukáv košile, když chci znova zabušit.

"Co budeme dělat, tohle není normální. Rose by nikdy neodešla, aby mi to neřekla," poví Lissa a já vidím, že se jí začínají slzet oči. "Jdeme se ještě podívat do té chatky, jestli nejsou tam," prozradím a rozejdu se ke dveřím.

"Kruci, řekne mi tady někdo co se děje." Zeptá se nás Ivan. "Rose unesl Arthur," Naznačím jen a Ivan se zatváří šokovaně. "Já to věděl, že to je špatný člověk." Vysloví a já už kráčím rychlým krokem ven. Nevšímám si toho, že mi ostatní nestačí. Musím jí najít, prostě musím.

Konečně dorazím k chatce a v těsném závěsu se ke mně přidají ostatní. "Nic tam neslyším, a je tam tma," sdělí plačtivě Lissa. Rozrazím dveře a rozvitím světlo, ale je tu prázdno, "Sakra," vyslovím a vyjdu z chatky.

"Co teď, kam jí mohl unést?" Řeknu a začnu přemýšlet co dělat a co vím o Arthurovi.

Otočím se na ostatní, kteří čekají, co budu dělat. "Jdeme," zavelím a vydám se směr do ředitelny. Procházíme celý kampus až do hlavní budovy, projdeme celou halou a staneme u ředitelovy kanceláře. Zaklepu na dveře a čekáme.

"Dále." Uslyším říct ředitele a tak vstoupím rychle dovnitř a zamnou všichni ostatní. Ředitel se po nás podívá překvapeně. "Pane Belikov. Co .." poví, ale nedořekne a pak se podívá na Lissu, která pořád pláče. "Co se stalo?" Optá se a přimhouří oči.

"Pane řediteli," promluvím a podívám se na Christiana a kývnu směrem na Lissu, aby ji uklidnil. "Máme podezření, že Arthur unesl Strážkyni Mazurovou." Sdělím a podivám se na něho, jak se zatváří nevěřícně.

Koutkem oka vidím, jak Christian obejme Lissu, která mu zaboří obličej do hrudi, a opět vzlyká. Obrátím se zase na ředitele, který mě zkoumá pohledem.

"Co prosím, pane Belikov? Kde jste na to přišel?"

"Pane řediteli, vím, že mě potrestáte a přijmu trest, ale teď mě vyslyšte prosím" Prozradím svou žádost a čekám na jeho reakci.
Podívá se na mě v šoku. Asi je překvapený mým jednáním. "Dobře pane Belikov." Řekne ředitel. Otočím se na Christiana a Lissu. "Odveď jí a uklidni, než to tu vyřešíme." Naznačím a Christian přikývne a odvádí Lissu ke mne na pokoj.

"Tak prosím mluvte, pane Belikov." Požádá mě o slovo ředitel.

"Pane řediteli jistě víte, že dříve semnou byli potíže, a vzala si mě na starost Rose Mazur jako osobní trenérka a od té doby sem se zlepšil, jak v boji, tak v chováni?" Zeptám se ho na začátek.

Podívá se na mě a přikývne. "Také už bylo na čase po těch vašich výstupech." Poví a zamračí se na mě.

"Ano já vím a za to se omlouvám, ale včera sem měl další hodinu s strážkyni Mazurovou jako každý den, ale musela si jít něco zařídit. A já zůstal trénovat v tělocvičně sám, ale bohužel sem zapomněl na čas, a vracel se zpátky po večerce," Povím a zadívám se na něho. "Ano vím, měl sem si dávat pozor, ale byl jsem zabraný do trénování, že sem zapomněl hlídat čas. Přijmu trest, tohle sem vám říkal i na začátku. Ale k hlavní věci. Včera, když sem odcházel s tělocvičny všiml sem si dvou postav u budovy, Strážce Arthura a strážkyni Mazurovou, jak se spolu bavili." Prozradím, zadívá se na mě. "Ale tohle je normální." Sdělí mi a já zakroutím hlavou. "Ano vím, ale odcházeli spolu do lesa a já pak odešel do svého pokoje, ale dnes ráno sem měl mít další hodinu se strážkyni Mazurovou, ale nepřišla a Lissa říkala, že v noci se neukázala ani v pokoji, a Arthur taky zmizel a od včera se neukázal." Naznačím mu a čekám na jeho zareagování.

Ředitel se na mě podmračí a pak promluví. "Pane Belikove sám jste teď řekl, že odcházeli spolu. Kde máte důkaz, že jí unesl? A proč by to také hlavní strážce naší školy dělal hm?" Optá se mě a já se podívám na Ivana a pak zase na ředitele.

"Protože to víme, pane řediteli. A rose jako osobní strážkyně by nikdy neodešla bez Lissy, nebo bez vysvětlení kam jde, a sehnala by někoho, kdo by prozatím chránil Lissu, nezdá se vám?" Řeknu mu naštvaně nad jeho tuposti.

"Pokud si dobře vzpomínám, pane Belikove. Jsme na akademii, která má jako jediná absolutní bezpečnost. A Strážkyně Mazurova to ví moc dobře." Vysloví a chvíli nás pozoruje. Mám už toho plné zuby. Copak nechápe, že takhle jenom ztrácíme čas?

"Proč se o to vůbec staráte, pane Belikove."
Zamračí se na mě. "Bohužel, pane Belikov. Strážkyně Mazurová není zaměstnancem naší školy. Nemohu s tím nic udělat."

"Dobře pane řediteli" řeknu a postavím se. "Ale děkuji, že jste mě vyslechl" Dořeknu a vyjdu z místnosti. Jdu rovnou k nám na pokoj, kde čeká Lissa s ostatními. Vejdu dovnitř a všichni se postaví. "Tak co," vykřikne Lissa. "Tak nic." Sdělím a svalím se na postel. "Cože?" Rozkřikne se Lissa, chápu jí má příšerný strach a já taky. "Prý nám nemůže pomoct, protože není zaměstnankyně školy," prozradím a Lissa začne opět brečet. Stoupnu si a dojdu k ní. "Liss, " zašeptám jí a ona ke mně zvedne ubrečené oči. "Neboj se, udělám vše, abych jí našel."
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ladyench ladyench | E-mail | Web | 6. července 2012 v 11:23 | Reagovat

No wow... Tak to je úžasné. Ten debil si fakt myslí, že mu všechno vyjde?! Pche! Bych mu nakoípala tu jeho strigojskou prdel! (soory!) :D Ale snad ji Dimitrij zachrání - musí ji zachránit. Ten mě tak štve! AŤ se vzpamatuje! A ten ředitel mě taky štve!
Ale budu doufat, že to všechno dobře dopadne - MUSÍ! Jinak za sebe opravdu neručím. Mně když se něco nelíbí - dávám to dost najevo, takže si to rozmyslete! :D No ale kapitola je úžasná jako vždycky a já se nemůž dočkat pondělka. Jste skvělé spisovatelky, takže at už je pondělí.

2 Seléna Seléna | 6. července 2012 v 11:31 | Reagovat

[1]:uklaní se a široce se usmívá a máva na Ladyench" děkuji za krásný komentář... Neboj určitě budeš mít z další kapitoly radost:-) Sem si 100% jistá:-)Ano Arthur se nám krásně vybarvil, ale vubec mi to nevadí.. je to jakoby moje postavička, a á zní chtěla zlého .. Lussy ta má hodné postavičky, protože ona je ta lepší polovička :-)

3 lucia-night lucia-night | Web | 6. července 2012 v 15:39 | Reagovat

tak ako všetky ostatné, aj táto kapitola je ÚŽASNÁ :-)  keďže v pondelok nebudem mať prístup k počítaču, ale najskôr až vo štvrtok, bude to pre mňa horor :-(  :D  :D

4 Vicky Vicky | Web | 6. července 2012 v 18:41 | Reagovat

proč?? proč?? proč??!!!!! proč jen musí být kapitola na DVĚ ČÁSTI??!!! :-!  :-! Tohle je veřejná mučírna... :-!
Ale kapitola skvělá, jenom mi trochu přišlo divný jak Lissa furt fňukala, měla by spíš pomáhat než skučet :D :D

5 Seléna Seléna | 6. července 2012 v 19:16 | Reagovat

[4]:tady je Lissa jako 16 ročná holka, slabá ajiná:D hold není tak sebevědomá jak ve VA

6 Lunar Lunar | E-mail | Web | 6. července 2012 v 21:18 | Reagovat

Úžo žúžo :O počkať... Ale teraz som trochu (dosť) zmetená ... Oni nie sú v tej chatke?:D no to je jedno.. Dozviem sa to v pondelok... Dúfam.
Až v pondelok?! Dajte to skôr ... prosím!!!! :-?  :-D

7 Liss Liss | Web | 6. července 2012 v 21:58 | Reagovat

Heeej, co je to za pořádek?! Půlka kapitoly?! To jsem určitě nepsala! Ale tak dobře, počkám si. Sice mě to štve, ptž si to přečtu nejdřív v pátek, ale co už.
BtW, Lissa fňukala i ve VA. Vážně nechápu, proč mám stejnou přezdívku ://

8 Seléna Seléna | 7. července 2012 v 9:55 | Reagovat

[7]: no pulka nojo.. jsou stejně dlouhe jako všechny ostatní.. jen sme to rozdělili do dvou části aby se nám tam vešlo uplně všechno co jsme potřebocvali:D

9 fungirl fungirl | E-mail | 8. července 2012 v 12:10 | Reagovat

No ty brdo, já se z vás zblázním. To jsem nečekala že se artur stane strigojem :D no jenom doufám že mu dimko vrazí kůl do srdce protože už mě docela štve jak furt mlátí Rose. JInak holky fakt se mi tahle povídka líbí tleskám vám a těším se na další kapču :DDDDD

10 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 9. července 2012 v 19:34 | Reagovat

V kolik bude další kapča, prosím?

11 Seléna Seléna | 9. července 2012 v 20:05 | Reagovat

[10]: tak do hodiny

12 AntonGuntaiz AntonGuntaiz | E-mail | Web | 27. ledna 2017 v 3:13 | Reagovat

Baclofen Achat En Canada Kamagra Oral Jelly Gunstig Cialis Active Over The Counter  <a href=http://shopbyrxbox.com>generic viagra</a> Xenical Fat Blocker Priligy Cuanto Cuesta Amoxil Dose Calculator Viagra Ohne Rezept Generika Cephalexin Expired Shelf Life Cialis Super Active Difference  <a href=http://o-drugs.com>stendra priligy</a> Farmaci Con Dapoxetina Generique Lioresal Comment Acheter Cytotec Order Viagra Without Prescription Is Propecia From Budgetmedica Real  <a href=http://drugsxn.com>orderviagra levitra</a> Genuine Viagra For Cheap Prix Viagra Europe Propecia Ivi Overnight Pharmacy 4u  <a href=http://dan5325.com>viagra prescription</a> Priligy 30 Mg Funciona Generic Viagra 100 Mg Amoxicillin Online Paypal Acheter Xenical En Suisse Doxycycline Free Shipping  <a href=http://trirx.net>reliable source for dapoxetine</a> Soy Milk And Amoxicillin Levitra 25 Mg Prezzo Viagra Wikipedia

13 Avito321Er Avito321Er | E-mail | 28. září 2017 v 21:40 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

можно ли восстановить свой аккаунт на авито
помогу деньгами петрозаводск на авито
как в авито создать несколько аккаунтов в
кошелек kavis avito
деньги монеты на авито

14 AlysonWwp AlysonWwp | E-mail | Web | 9. října 2017 v 7:05 | Reagovat

Hey all! Lately I have been dealing with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/is-tramadol-addictive>source</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

16 Avito321Er Avito321Er | E-mail | 21. října 2017 v 15:06 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как поменять номер телефона из аккаунта на авито
если удалить свой аккаунт на авито
как удалить все аккаунты авито
как вывести деньги из кошелька авито
купить зажим для денег на авито

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama