2 kapitola-výslech

27. července 2012 v 9:34 | Seléna x LussyNda |  VA-Naruby 2
TAKŽE LIDIČKY PO DLOUHÉ DOBĚ DRUHÁ KAPITOLE NOVÉ SÉRIE. NO TED PŘES PRAZDNINY NEČEKEJTE VELKÉ ZÁZRAKY S KAPITOLAMA NENI ČAS JAK NA PSANI TAK NA NIC JINÉHO...JINAK KAPITOLY SE BUDOU PŘIDÁVÁT MAXIMALNE 1X TÝDNĚ A NEPIŠTĚ DO KOMENTÁŘU KDY BUDE DALŠÍ KAPITOLA 1X TÝDNĚ V PÁTEK SE BUDE PŘIDÁVÁT KAPITOLA.. JINAK PŘIJÉMNÉ ČTENÍ.ADMINKY SELÉNA A LUSSY,

ROSE pohled:

Cítím se otupělá. Za poslední dny sem nemyslela na nic jiného než to co se stalo s Arturem.
Ale ne jen na to. Taky na Dimitrie. Kvůli mně se málem nechal zabít. Kvůli mně se Artur stal Strigojem.
Všechno jen kvůli mně. Možná by bylo vůbec nejlepší, kdybych umřela společně s Andrém. Nikomu bych neubližovala a všichni by měli od mě pokoj.
Cítila se jako ve špatném snu. Po nocích nemůžu spát. A když se mi náhodou povede usnout, pronásledují mě vzpomínky na Artura a přes den si vyčítám, co se stalo.
Vidím jak Lissa má o mě strach, ale co mohu udělat? Zaslouží si lepšího strážce, než jsem já. Stejně jako André. Snad ani po jeho smrti sem nebyla tak zlomená jako teď. To co se stalo Arturovi, je strašné. Lissa říká, že to není moje vina, ale já si nemohu pomoct.
Kdybych byla k němu milejší nebo ještě líp kdybych si s ním nic nezačala, byl by tady a nic se nestalo.
Vše je moje vina.
Dimitrie málem zemřel a to jen kvůli mně. Nemůžu si pomoct, ale mám strach, co se stane, až se objevím v Americe.
Nevím co to Lissa měla za pitomý nápad se vracet na pár týdnu.
K čemu to vlastně bude?

A co já? Jak se sakra podívám do očí Paní a Panovi Dragomírů? Nebo svým rodičům?
Jak se vlastně můžu podívat do očí Dimitrijovi po tom všem?
No nejspíš to zjistím hodně brzo. A jen doufám, že mě všichni nebudou nenávidět za to, co se stalo.
Vzdychnu a obléknu si svojí bundu a vydám se přes kampus do Administrativní budovy ke kanceláři ředitele.
Ten mě vynese v zubech, ale přijmu jakýkoliv trest.
Je to nic ve srovnání s tím co mám na svědomí. Aspoň budu vědět, že sem nevyvázla jen tak lehce.
Stojím před dveřmi do kanceláře. Zhluboka se nadechnu a zaklepu na dveře.
"Pojďte dál." Slyším ředitelův hlas. Nadechnu se, otevřela dveře a vstoupím dovnitř.
"Zdravím." Řeknu přiškrceným hlasem.
"A Strážkyně Mazurová." Pronese ředitel. "Čekám vás. Prosím posaďte se." Dořekne a pokyne mi, abych si sedla.
"Děkuji." Sdělím a posadím se naproti němu do křesla.
"Tak …" začne ředitel a pořád mě pozoruje. "Pozval sem si vás slečno Mazurová, aby jste mi objasnila, co se stalo. Mám výpovědi od Pana Zeklose, Pana Ozery a slečny Dragomírové a Pan Belikov nám sice také něco řekl, ale bylo to spíše chaotické. Vzhledem k jeho stavu." Poví a dívá se na mě. "Tak můžete mi říct, co se vlastně stalo v domě našeho hlavního strážce?"
Natáhnu vzduch do plic a podívám se na něj. Jasně, že bude chtít vědět, co se stalo. Je ředitel a Artur byl jeho zaměstnanec.
"No určitě víte, že já a strážce Schonenberg jsme měli.. jak to říct." Zamyslím se. "Něco více než jen přátelský vztah." Vydechnu nad začínající trapnou situací.
"Ano, strážkyně Mazurová, ale to tady ví každý." Pronese nezaujatě.
"Ano to je pravda. Jde o to, že od té doby se Artur začal chovat opravdu zvláštně a pozorovali to i jeho kolegové a studenti." Zadívám se na ředitele a zahlédnu, jak se mračí.
"Jak myslíte zvláštně?" Zeptá se.
"No ze začátku šlo o malé věci jako třeba špatná nálada, hádka nebo tak, ale po par týdnech to přešlo i v něco fyzického." Řeknu a podívám se z okna.
"Chcete mi říci, že pan Schonenberg." Všimnu si, že přestane používat Arturův titul strážce. "Používal fyzické násilí, aby získal to, co chtěl?"
"Ano." Vydechnu. "Ale to nebylo jen to. Byl jak vyměněný a všimli si toho všichni. Začal se stranit svým kolegům. Čehož jste si možná všiml." Dívám se mu do tváře a on jen přikývne. "A nakonec to vyústilo v to, co se stalo."

"Chápu." Vysloví jen ředitel. "Chápu, že to pro vás muselo být těžké strážkyně Mazurová. Tohle co se stalo, by nemělo potkat nikoho z nás. Artur byl jedním z nejlepších. Neříkám, že jako Dhampýra ho nemohlo potkat štěstí nebo bolest, ale rozhodně se neměl zachovat tak jak se zachoval. To nebyl jeho styl." Řekne a kouká ven z okna.
"Já vím. Není den, abych si nevyčítala, že to tak nemuselo být." Vydechnu a propletu si ruce.
"Podívejte se strážkyně Mazurová, ať se stalo, co se stalo. Nic z toho nebyla vaše vina. Všichni děláme rozhodnutí. Někdy správné a někdy bohužel ty špatné a Artur se rozhodl špatně."
"Já vím. Děkuji." Usměju se křečovitě. "Chci se zeptat." Zadívám se na ředitele. "Jaký dopad bude mít to, co se stalo na pana Belikova?" Po tom všem nechci, aby měl kvůli mně nějaký problém.
"No to je další věc. Pan Belikov to sice myslel dobře, ale stále neměl jednat tak ukvapeně a utíkat ze školy a ještě ke všemu s třemi Moroji. Ještě jsme s radou školy o tom nerozhodli, ale myslím, že tentokrát už nemám jinou možnost než podat návrh na jeho vyloučení z naší akademie." Řekne a podívá se na papíry před sebou.
Zalapám po dechu. Sakra kvůli mému blbému životu zničím ještě Dimitrijův? Ne!!! To nemůžu dovolit. Nemůžu zničit ještě jeho budoucnost, to bych si nikdy neodpustila.

"Počkejte, pane řediteli." Řeknu a podívala se mu do očí. "Sam jste před chvíli řekl, že všichni děláme špatné i dobré rozhodnutí. Uznávám, že počínání pana Belikova bylo unáhlené, ale na druhou stranu. Cesta odtud do Baie není zrovna blízka a za tu dobu zvládnul je všechny tři uhlídat. A to co se stalo, s Arturem nebyla jeho vina." Vyslovím dlouhou větu na jeho obhajovu.

"Tak co navrhujete, abychom udělali? Má jít bez trestu?" Zeptá se, ale v očích mu jiskří pobavení.
"Ne samozřejmě, že ne." Zadívám se na něj. "Mám na mysli. Dát mu jakýkoliv trest nebo hodiny boje navíc, kterých bych se s radostí ujala, protože vidím v něm obrovský potenciál daleko větší než je ten můj." Usměju se na něho.

No možná v něm cítíš taky něco jiného. Sakra za tyhle myšlenky, bych měla skončit v pekle.
"Dobře to je celkem dobré rozhodnutí, ale sama dobře víte, že za pár dní odlétáte na několik týdnů s princeznou do Ameriky k její rodině a naše akademii nemá tolika zaměstnanců, abychom mohli někoho přiřadit k trestům pana Belikova." Pronese ředitel s hraným smutkem.
"A to je právě to o co sem vás chtěla požádat." Vydechnu a ředitel se na mě podívá se zaujetím. "Jelikož slečna Dragomír má v plánu navštívit akademii sv. Vladimíra a zůstat tam na pár dnů. Lissa by taktéž chtěla ráda sebou vzít i Pana Ozeru." Usměju se a dívám se na ředitele. "Chci vás požádat o puštění pana Ozery, stejně tak jako pana Belikova a Zeklose s námi do Ameriky." Vydechnu .
"A proč právě pana Zeklose?" Zeptá se a zadívá se mi z přímá do očí.
"Protože pan Belikov by jinak bez něj nikam nejel. A ujišťuji vás, že tahle cesta bude čistě studijní, jak Pro pana Belikova tak i ostatní jeho přátele stejně jako u Lissy. A Dimitrij se bude moc naučit něco navíc a bude to mít i součástí trestu."
Ředitel se vítězně usměje, asi se mu můj nápad začal zamlouvat a koho ne? Když se zbaví na několik týdnů neposlušných žáků.
"Dobrá tedy ať je po vašem na vaší cestu se tedy připojí pan Belikov s panem Zeklosem a panem Ozerou." Řekne a já se na něj sladce usměju.
No dobře řekla sem, že to bude čistě studijní cesta, ale kdo říkal, že si nemůžeme užít trochu zábavy
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pája 12 Pája 12 | 27. července 2012 v 11:36 | Reagovat

super,už jsem se nemohla dočkat :-D

2 supercrazy7 supercrazy7 | Web | 27. července 2012 v 12:20 | Reagovat

Nádherná kapitolka :-)

3 mončička žuvačka mončička žuvačka | Web | 27. července 2012 v 19:55 | Reagovat

Krása! Sa tak tešm že je ďalšia, škoda že teraz bude len raz za týždeň ale tak ja to prežijem, a cez školsý rok bude tiež iba 1x týždenne alebo do starých kolají? O_O

4 Alice Shinshekli aneb cvok na desátou Alice Shinshekli aneb cvok na desátou | 28. července 2012 v 11:34 | Reagovat

To je super, že jste přidaly další. Takže oni jedou ke Sv. Vladimírovi. Kdyby to nebylo v trileru, tak mě to dokońale překvapí.

5 Liss Liss | Web | 28. července 2012 v 17:07 | Reagovat

tyjo, takový trest bych taky brala!! Nevím, jestli ho hodiny s Rose nějak potrestají a navíc se podívají do Ameriky ;-)

6 Vicky Vicky | E-mail | Web | 1. srpna 2012 v 12:03 | Reagovat

moc pěkná kapitola :D

7 lucia-night lucia-night | Web | 3. srpna 2012 v 17:30 | Reagovat

veľmi dobrá kapitola :-)

8 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 8. srpna 2012 v 16:20 | Reagovat

Kdy bude další?

9 mončička žuvačka mončička žuvačka | 9. srpna 2012 v 8:25 | Reagovat

tu sa to nejako zaseklo, necheme dať aspoň 15 komentov aby sme adminky trochu rozhíbali??

10 Paja Paja | 14. srpna 2012 v 9:14 | Reagovat

Adminky na nás spíš zapomněly... :)

11 tyna tyna | 7. dubna 2014 v 21:34 | Reagovat

Ano ano ano proste super nemuzu na to nic rict proste dokonaly prej rose: sakra za tyhle myslenky bych mela skončit v pekle super :-D

15 BethanyPoc BethanyPoc | 27. října 2017 v 3:15 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and complained about his insomnia. I totally told him to <a href=http://bookmark.wikitechguru.com/2017/10/18/buy-modafinil-online-2/>here</a> and deal with it.

16 BethanyOaa BethanyOaa | 15. listopadu 2017 v 16:36 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week summer. Plus the university exams are close, it will be a stretch. I am already being nervous maybe I should <a href=http://smartpound.com/user.php?login=tfaltin57&view=history>site</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

17 ShaylaRwmkh ShaylaRwmkh | E-mail | 12. října 2018 v 3:19 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama