18 kapitola Nečekaný problém.

29. června 2012 v 19:39 | Seléna x LussyNda |  VA- Naruby
Tak tady je další kapitolka..a další v pondělí dostanete , když tady najdeme do pondělí aspon 10komentářu.. komentujete čím dále méně.. :-) takže nová kapitolka je velký zvrat někdo to čekal nekdo ne:D no aněkomu se ta postava už asi nebude líbit..:-) takže příjemné počtení vaše Seléna a Lussy.ROSE:


Dívám se na Lissu, jak vychází z pokoje. Má pravdu ve všem co řekla. Vážně něco začínám k Dimitrijovi cítit, ale k čemu by to bylo? Za pár měsíců dodělá školu, dostane přidělení a odejde. A Lisse a já, se vrátíme zpátky k její rodině.

Neexistuje žádná naděje, jak by to mohlo fungovat. Povzdechnu si a podívám se na fotku Andrého. Dám jí zase na stolek. Popadnu bundu a jdu se projít.

Potřebuju na vzduch. Potřebuju konečně klid. A jediné místo, kde ho najdu, je kostel. Tady mají jen takovou menší kapli, ale pěknou. Vejdu dovnitř a sednu si do zadní lavice. A skloním hlavu, a začnu přemýšlet znova.

"Kéž by si tady byl semnou." řeknu nahlas. "Vždycky si říkal, že do všeho se vrhám po hlavě a nevím, co dělám. A víš co?" Zasměju se. "Měl si pravdu." Usměju se a stisknu medailon v ruce. "Ale já to vyřeším, slibuju."

Sedím tam několik hodin. Venku už slunce na obzoru a já se konečně zvednu a jdu ven z kostela. Musím říct, že mi to hodně pomohlo. Od té nehody sem v kostele každou chvíli, když potřebuju pomoct.

Vyjdu ven z kostela a procházím kampusem k naší koleji, když si všimnu někoho stát za budovou. Vydám se tam a jdu zjistit, kdo se to tam schovává.

"Je tu někdo?" Dotážu se a hádám, že to bude nějaký student.

"Ale, ale kdopak se sem přišel podívat" Vysloví a vyleze ze stínu budovy.

Podívám se na toho člověka. "Arture?" Poptám se nejistě. "Co tady děláš? Myslela sem, že všichni už spí." zeptám se a svírám v ruce svůj medailon.

"Myslela jsi špatně," zavrčí na mě. "Sem tady hlavní strážce kampusu, musím chodit jako poslední spát a zkontrolovat všechno. Ale jsem rád, že jsem tě tady potkal," řekne a v očích se mu zlomyslně zajiskří.

Mám takový pocit, že tohle dopadne špatně, ale na druhou stranu sem ráda, že sem ho tu potkala, aspoň si můžeme v klidu promluvit beze svědku.

"No vlastně je to jedno, ale taky sem ráda, že jsem tě potkala. Musíme si promluvit." Řeknu mu neurčitě. A on se jen usměje.

"Tak to jsem rád" zasměje se a mě přejede mráz po zádech."Prosím" ukáže rukou, abych šla s ním tímhle směrem. Vede nás k opuštěné základně v lese.

Kouknu se za ním. Moc se mi to nelíbí, ale co můžu ztratit, když s ním půjdu? Vzdychnu a vydám se za ním. Musím tedy říct, že cestu zde dlouho neupravovali, je to docela blbá cesta plná křoví. Dojdeme k staré základně. No základně spíš taková stará skoro rozpadnutá chata, a kolem dokola není nic. "Arture. Můžeš se zastavit." Optám se a pohlédnu na něj, když se na mě otočí.

"Nebudeme to dál protahovat. My dva jsme nebyli dobrý nápad. Je mi to moc líto, ale mezi námi nic není a nic nebude." Dořeknu a čekám na jeho reakci.

Zadívá se na mě a přimračí se. "Tohle si neměla říkat." rychle se ke mně dostane ani nepostřehnu a uhodí mě do hlavy. Poslední co cítím a vidím je tupá bolest hlavy a blížící se tma.

Nevím, jak dlouho to bylo, možná měsíce, roky, dny nebo hodiny, ale všechno co vidím je pouze tma.

Probouzím se a do očí mě udeří ostré světlo. "A šípková růženka se probudila." Poví jeho hlas se smíchem. "CO?" Zeptám se sama sebe a otočím se na Artura. Chci něco říct, ale nemůžu pohnout rukama.

Podívám se dolů a vidím, že sem svázaná na židli. "Zatraceně!! Arture co to má znamenat!!" Vykřiknu na něj zlostně.

"Ale to dobře víš, co bych chtěl, a křič si, jak chceš, stejně tě nikdo tady neuslyší." Sdělí a přijde ke mně blíže, "a teď si vyberu malý dárek." Dořekne a zadívá se mi do očí, chytne surově mou tvář a chce mě políbit, ale já ucuknu a flusnu na něho.

Rozesměje se a přilítne mi taková facka, že se bojím, aby mi neupadla hlava.

"Tímhle si nepomůžeš, stejně budeš moje," zasměje tak hlasitě a strašidelně, že mi přejíždí mráz po zádech. Já věděla, že nemám s ním nikam chodit.
Chytne znova mou tvář silně a strčí mi jazyk do úst. Když to konečně vykoná, odlepí se a rozesměje se na mě.

Konečně odchází a chce zamknout za sebou mříže, ale ještě se na mě zadívá. "Rozmysli si to, ty chudinko" řekne a odchází z místnosti.

Koukám za ním docela vyděšeně. Proboha do čeho sem se to dostala. Pomyslím si.

"Arture!! Co tím chceš získat, okamžitě mě rozvaž a pust mě!!!!" křičím z pln plic, ale je mi to houby platné. Koukám se okolo, ale nic tu není co by mě pomohlo. Super nakonec tu umřu kvůli jednomu bláznivému idiotovi.

Neměla sem s ním nikam chodit. Ne jinak Neměla sem s ním začít chodit. Kdyby mě viděl André, tak by mi vynadal za to co dělám. Lissa měla pravdu, měla sem poslouchat své srdce a jít si promluvit s Dimitrijem. Jo Dimitrij, jestli to takhle půjde dál tak umřu dřív, než mu řeknu, že mé city k němu jsou stejné, jako ty jeho tedy aspoň myslím. Ne určitě to vím, ale třeba je to tak lepší, že to neví.

Povzdechnu si a rozkoukám se po svém dočasném vězení, nikde nic jen jedno malé okno, ve kterém vidím stromy a udržovanou zahradu. Sedím takhle už několik hodin a stále se dívám na ten jeden a stejný obrázek zahrady. Když uslyším cvaknutí zámku a těžké kroky, které se přibližují.
"Nesu ti večeři zlato," řekne radostně Arthur a odemkne celu. Zadívá se na mě. "No myslím, že tě budu muset nakrmit, jsi ještě moc silná a mohla bys mi utéct." Prozradí se smíchem.

Odfrknu si a kouknu se na něj. "Raději tu chcípnu, než abych si vzala něco od takového parchanta jako si ty!!" Plivnu po něm. Nechápu, co sem na něm viděla. Jak sem mohla být tak pitomá, a naletět takovému idiotovi.

"A víš co? Nejsi nic jiného než ubožák, který nedokáže nic získat po dobrém, tak přistupuje k násilí a víš co? Raději bych umřela, než abych tě nechala se mi dotknout." Zaječím na něho chladně.

Dojde pomalými kroky až k oknu a zadívá se na zahradu před sebou. "Já, ale nejsem zlý, jen si chci vydobýt místo v tvém srdci, jen silnější má právo na lásku a ty taková žena musí být zkrocena." řekne a švihne na mě pohled.

Přichází zpět ke mně a pohladí mě po tváří. "Ale tímhle to jenom začíná, ty si ještě rozmyslíš a můžeš žadonit, abych ti přinesl jídlo." Prozradí a opět odchází z místnosti, zamkne celu a zmizí za dveřmi, které cvaknou. A opět zůstávám v místnosti sama.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lessa Raven Lessa Raven | Web | 29. června 2012 v 21:56 | Reagovat

Ten parchant Artur. Tssssse. Chudák Rose. Už se těším, co se stane, až Arťáka přistihnou a vyrazej ho. Mwhehehe. (nebo zdrhne... To je taky možnost.) Každopádně já kopu za Dimitrijův tým. (Aspoň v týhle povídce. Ve VA mám raději Adriana... Ale pšššt! Dimkovi to neříkejte! Je tak sladkej... *zasní se*)

2 Alice Shinshekli aneb cvok na desátou Alice Shinshekli aneb cvok na desátou | 29. června 2012 v 22:10 | Reagovat

,,E?" To je jediné, co dokážu vyslovit.
Jsem naprosto ohromená. Jak to ten idiot myslí, když říká, že ženy jako Rose musí být zkroceny. To je diskriminace. A on si myslí, že když jí bude věznit, tak se do něj zabouchne? To je vůl. Zachrání jí (Dobrdele! Na klávesnici u babiččina počítače se hrozně blbě píše. Vím, že to s tím, co píšu moc nesouvisí, ale prostě mě to napadá, tak bez přemýšlení píšu.) Dimitrij? To by bylo úplně nej. Kdyby tam byla hrozně dlouho a Dimitrij by jí pak utěšoval. :-D

3 supercrazy7 supercrazy7 | Web | 29. června 2012 v 22:11 | Reagovat

To je hajzl. Určitě přijde Rose vysvobodit Dimitrij ... teda doufám :-)

4 mončička žuvačka mončička žuvačka | Web | 29. června 2012 v 22:17 | Reagovat

Uf, silné kafé, ešte to musím rozdýchať, ty kokos tan Arthur je ale sviňa! Počítam s tým že tam dojde Dimko a zachráni ju ale keď to tak nebude tak potom mi už nič iné nenapadá :-?

5 lucia-night lucia-night | Web | 29. června 2012 v 22:50 | Reagovat

aj ja dúfam, že ju vyslobodí Dimka

6 Effy Effy | Web | 30. června 2012 v 12:19 | Reagovat

Hustý :-O

7 fungirl fungirl | E-mail | 30. června 2012 v 12:23 | Reagovat

No do prkený ohrany. To si děláte legraci, ten Artur by měl jít k psychyatrovi a pak rovnou do cvokhausu. Jo a doufám že tam pro ní příjde Dimka a rozbije hubu Arturovi a to pořádně :-D :D  :D  :-D

8 Alice Shinshekli aneb cvok na desátou Alice Shinshekli aneb cvok na desátou | 30. června 2012 v 12:26 | Reagovat

Já myslím, že Arthur všem nakecá něco v tom smyslu, že si musela jít něco zařídit, ale Dimitrij a Lissa mu to nespolknou a s Ivanem a Christianem jí zachrání.
Mimochodem pokud bude další kapča v pondělí (Lidi, komentujte!), mohla by být brzo? Nejlépe ráno? Já totiž odjíždím do Chorvatska. Takže se předem omlovám, že nebudu komentovat.

9 Seléna Seléna | 30. června 2012 v 13:05 | Reagovat

[8]: No když tu bude 10 komentu od vás tak ano muj se nepočítá:-) a brzo mohlo tak do 9hodin by tady mohl být.. a když tady najdu třeba do večera ty zbyvajici komentáře tak možná misto pondělí dám kapitolu v neděli večer:-)

10 Vicky Vicky | Web | 30. června 2012 v 17:18 | Reagovat

krásná kapitola, čumím jako blbec, Artur je takovej grázl!! (slušně řečeno!)
jenom chci upozornit, že můj blog je opět v provozu :D promiň, že píšu sem :D

11 Alice Shinshekli aneb cvok na desátou Alice Shinshekli aneb cvok na desátou | 30. června 2012 v 18:22 | Reagovat

Jé to je super. Díky moc.

12 Alice Shinshekli aneb cvok na desátou Alice Shinshekli aneb cvok na desátou | 30. června 2012 v 18:24 | Reagovat

[11]: Tenhle komentář měl být reakcí na devátý.

13 mončička žuvačka mončička žuvačka | Web | 30. června 2012 v 21:10 | Reagovat

Už je daných 10 koment (no teda ich je viac) Tak to vidím,že ak Seléna splní 9 koment tak sa môžeme tešiť na zajtra!!! ;-)

14 Seléna Seléna | 30. června 2012 v 21:33 | Reagovat

[13]:Ano ale z toho napsala pár komentářu jedna ata sama osoba a my to bereme jako jeden komentář:-) promin... Ale my sme zto myslely jako od všech Lidi ne od jedné osoby.. Prostě at jeden člověk napíše třeba 10 komentářu počítá se pořád jako jeden.-)takže pořád je 8 komentářu...8 Ruzných lidi okomentovalo ještě pořád dva chybí:-)Promin, ale my opravdu chceme vědět kolik lidi tohle doopravdy čte..:-)ale slib je slib když tu bude zitra dalších komentářu od jiných osob kapitola bude možná i dříve než večer.. , ale ne od samých osob.. na tohle sme tohle nezavedli..:-)

15 Alice Shinshekli aneb cvok na desátou Alice Shinshekli aneb cvok na desátou | 30. června 2012 v 21:52 | Reagovat

[14]: Já si myslím, že to čte hodně lidí, ale teď je polovina někde na prázdninách, kde není počítač. :-(

16 Liss Liss | Web | 30. června 2012 v 22:07 | Reagovat

Začínám se bát. tohle zavání průserem... Bezva kapitola

17 Ája Ája | 1. července 2012 v 8:49 | Reagovat

týjjo, ten Arthur je hajzl!!  
ale jinak suprová kapča :D

18 Ronnie Ronnie | 1. července 2012 v 9:15 | Reagovat

Ok, nádych, výdych, nádych výdych!
Na tento blog som narazila len náhodou ale táto kapitola som mnou trochu sekla, ten Arthur je asi chorý alebo čo. To bude nejaký ja neviem úchyl alebo čo! Podla mňa všetkým nakecá že si dala Rose len pauzu, lenže Dimka a Lissa ju poznajú a tak mu to nezhltnú, lebo Rose by si niíkdy nepriznala že tú pauzu fakt potrebuje. A tak sa ju Liss, Dimka, Ivan, Adrian a Christian rozhodnú ísť hladať, alebo budú špehovať Arthura a uvidia ho ako vezní Rose, takto dajako si to predstavujem, no jo, som retard na exu ale veď to sem asi tak na čo píšem???
Ale inak, keďže som tu po prvý krát, vám chcem ešte povedať, že píšete super! 8-)

19 Lessa Raven Lessa Raven | Web | 1. července 2012 v 11:29 | Reagovat

To už je jedenáct komentů od různých lidí! (pokud dobře počítám)Chci další kapitolu. Nehorázně se nudím, protože všechny mé oblíbené povídkové blogy nic nepíší, tak prosím ať aspoň tady něco rychle přibude, nebo chcípnu nudou!

20 Seléna Seléna | 1. července 2012 v 12:24 | Reagovat

[19]: já řekla dneska do večera... takže do večera tady bude možná i dřív podle toho jak to budu stihat...Ale kapitola bude dnes Místo pondělí..

21 cheap wedding dresses cheap wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 11:17 | Reagovat

Your Website is very useful. Thank you so much for providing plenty of awesome content. I will bookmark your ebsiteand will be without doubt coming back. Once again, I appreciate all your work and also providing a lot great tricks to the audience.
http://www.movedress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama