16 kapitola: Trable

25. června 2012 v 20:13 | Seléna x LussyNda |  VA- Naruby
Takže lidičky..Moc nás těší, že vás tolik čte! Ale co nás mrzí?? ˇ6e jen ti a samí lidé píšou komentáře...Ono by sstačilo třeba i smajlík:-) Nás to vždy potěší.. i ta nejmenší zmínka...Takže přidávám kapitolu...Denně vás tu chodí přes 40lidi takže od dnes aspon 10 komentářu a bude ve středu další kapitola:-) Když ji budete chtít počastuj te nás milým slovem. pro radost pro nás... A ve středu vám přineseme Nový trailer na Druhé pokračování povídky Naruby i s oficiální obalkou:-) takže příjemné čtení.. budou tam určitě chyby.. je to dané na rychllo, ale ráno to znova zkontrolujem a předěláme bez chyb:-) A proč ty komentáře.. chceme vědět kolik lidi doopravdy čte VA Naruby...


ROSE
Mam chuť dneska Lissu uškrtit. Proč sakra si vymyslela, abych s ní šla na hodinu éteru. Ze všech tříd je to hrozně nezáživný, samá teorie. Dívám se na ní a po celé třídě, když si všimnu, jak někdo vstoupí dovnitř. Dimitrij. Docela se podivím co tady děla. Dívám se na něj ostražitým pohledem. "Ahoj." řekne a stoupne si vedle mě.

"Co tady děláš? Nemáš hodinu?" Zeptám se ho nezaujatě.

"Dneska ne," odpoví a zadívá se před sebe. "Dnes máme dva dny hlídat svého přiděleného Moroje. Tak jsem přišel doprovodit Ivana na hodinu Eteru." Oznámí a stoupne si v ostražitém postoji. Jakoby chtěl čelit všemu a všem.

Podívám se mimo a pokývám hlavou. "Já myslela, že to máte až v terénním cvičení?"

"Ale tady tohle není terénní cvičení, kdy nás budou napadat." odpoví a kouká pořád ostražitě kolem sebe.

"Aha." řeknu jen a promnu si krk, na kterém mám uvázaný šatek.

"Co ti je? Nosíš nový módní doplněk." Řekne mi s úsměvem a otočí a sklopí hlavu, aby mi viděl do oči. Když někdo vstoupí do třídy a my hned zbystříme. "Dobrý den, posaďte se."
Otočím hlavu na učitele a vykulím oč. Adrian Ivaškov. Střelím pohledem k Lisse která se na mě culí. "Ta se mi snad jenom zdá." řeknu potichu skrz zaťaté zuby
Po dlouhých 45minut užívání éteru konečně skončila hodina. Ohlédnu se a nevidím Lissu v místnosti, sakra kam mi ta liška proklouzla.

Když jí chci jít hledat, zastaví mě hlas. "Rose? Rose Hatway?" zeptá se mě jemný mužský hlas, otočím se za hlasem a před mnou stojí Adrian.

"Ano přejete si?" zeptám se neutrálním tonem. Samozřejmě, že si ho pamatuju z vyprávění Andrého, ale vážně nemam náladu na nějakého bohatého moroje.

"Takže je to pravda, že jste tady." usměje a prohlíží si mě jak kus masa. Nastavím ještě kamennější masku a opovrženě se na něho podívám."Ano, je? Máte nějaký problém, pane Ivaškove?" Zeptám se ho neutrálním tónem.

Dívám se na něj pořád s kamennou tváří a přimhouřím jedno oko, když mě pořad sleduje. "Co? Něco se vám nelíbí?" řeknu trochu rozhořčeně.

Kouká na mě a na tváři má pobavený pohled. "Popravdě?" zeptá se a chvilku mlčí. "Jen sem se díval, že jsi ještě krásnější než kdysi." Odpoví pouze

Zamračím se na něj. "O čem to mluvíte, pane Ivaškove? Vypadám pořád stejně." řeknu a pohledem hledám Lissu. Sakra ta holka mi už zase utekla, pomyslím si.

"A když mě omluvíte, musím najít svojí práci." řeknu a chci odejít.

"Svojí práci? Otáže se mě. "A nemohl bych být vaše práce já?" optá se a mrkne na mě.

Podívám se na něj v šoku. "Co?" Zeptám se ho. Docela by mě zajímalo, jak to myslel.

"No, že by se mi líbilo mít tak sexy a nebezpečnou strážkyni. Než toho mého." Řekne a ukáže rukou dozadu v místnosti. Já pouze odfrknu a zadívám se z okna

" Ale určitě budeme mít ještě příležitost si spolu promluvit"....optá se mě a otočí se na patě a odchází do svého kabinetu a já konečně odcházím hledat Lissu...

Ten Ivaškov prostě si nevidí na špičku nosu, ale co mě to překvapuje, vždycky byl takový. Odejdu nasupeně ze třídy a jdu hledat Lissu. Zatraceně proč mi to ta holka děla? Vyjdu z učebny a slyším známý hlas, jak na mě volá Artur. No bezva to mi ještě chybělo.

"Co chceš?" Zeptám se ho. Vážně na něj nemám náladu.

"No tak, hned se nevzrušuj.. dobře víš, co chci!" odpoví a slizácky si mě projde pohledem od shora dolu. "Jdu se zeptat, jestli ses konečně umoudřila a přilezeš za mnou?" Čeká co řeknu a dá si ruce zkřížené na hrudník.

Podívám se na něj. Co to se všema krucinál dneska je? "Ne!!!" vykřiknu. "Mezi námi dvěma nikdy nic nebude. Ani by nemohlo" zadívám se na něho přísně.

"Chyba lávky zlato. Už bylo. Ale ty stejně znova dolezeš. Takového jako já, už nenajdeš. To si zapamatuj." řekne a odkráčí bůhví kam.

Zasměju se. "Jo jasně. Takových je milióny." zařvu za ním. Dneska už toho bylo moc. Za poslední měsíce je toho moc. Nejdřív Adrého a mého dítěte smrt, pak příjezd sem s Lissou, Dimitri, Adrian a Artur. Mám toho na talíři nějak moc, a nevím jak to zpracovat.

Doběhnu k nám na pokoj, ale po Lisse není nikde ani památky. Jdu jí hledat po kampusu. Nakonec se zeptám jedné Lissiny spolužačky, která řekla, že nejspíš bude v pokoji pana Zeklose s Christianem. Povzdechnu si, to mi ještě chybělo.

No výborně ještě aby tady otěhotněla, to by mne chybělo. Doběhnu na pokoj. Vážně nepočítám s tím, že Zeklos má pokoj s mým studentem. Rozrazím dveře a všichni se na mě otočí. "Můžeš mi laskavě vysvětlit, kam ses mi ztratila?" zařvu na Lissu.

"No chtěla jsem jít za Christianem a ty ses bavila s učitelem." řekne nevinně. "Ale Rose. Nečerti se, my jsme chlapi bez zábran, my jí neublížíme." řekne mi s úsměvem Ivan. "Zmlkni pokémone!" zařvu na něho .

Ivan se na mě podívá šokovaně a stejně tak Dimtirij. Rozhlédnu se po místnosti a všimnu si, co tu celou dobu dělají. Morojská magie. "Si ze mě děláš legraci?" zeptám se Lissy. "Tobě nestačí se učit o éteru v hodinách? Na co sakra myslíš?!" zakřičím na ní.

"No na učení přece" řekne a podívá se na Christiana, na kterého mrkne.

"Tak žirafo jedna naše klídek." odpoví Ivan a stoupne si a dá ruce do smířlivého gesta, když se na něho podívám s tak hrůzostrašným pohledem, začne utíkat před mnou a řve na mě."Uniknu ti ze spáru, žirafo." a zabouchne se v koupelně. Všichni v místnosti se rozesmějí a já jen zakroutím hlavou.

"Podívej se, víš co to s tebou dělá, a já odmítám si připsat na svůj účet tahat tě z průšvihu je ti to jasné?" zeptám se Lissy a pak se podívám na Dimitrje. "Nemáš dneska náhodou sezení s Arturem?" Zeptám se ho nasupeně
.
Měl jsem mít, ale zrušil to, prý očekává návštěvu tak na mě nemá čas." řekne nasupeně a odvrátí od mne tvář. Co se to děje?
Chová se divně. A to proč? "Fajn víte co necháme tohle teď být." Podívám se na Dimitrije. "Můžeš jít semnou na chvíli?" zeptám se ho.

"HM" odpoví a jde ven na chodbu.
Podívám se na něj a jdu za ním. Naznačím mu, aby šel za mnou. Jdeme vedle sebe směrem z kampusu. Musím říct, že procházka k jezeru je příjemná a pročistí hlavu. Rozhlednu se na jezero a pak na Dimitrije. "Co se s to s tebou děje?" zeptám se ho.

"Nic co by semnou bylo?" odpoví mi protiotázkou.
"To mi řekni ty." Otážu se ho. "Od minule hodiny se chováš divně, vypadáš naštvaně, rozzuřeny. Tak mi řekni co se děje?" řeknu mu a dívám se na něj.
"Prakticky vzato nejsem tvoje učitelka, takže z toho nebudeš mít problém." Naznačím mu s úsměvem.

"A víš ty co. Jo sem rozzuřený a hlavně zmatený." řekne tajemně. "Když jsme se políbili, myslel jsem si v tu chvíli, že to je ta nejlepší věc co mě potkala, ale když si se pak odrhla a prostě odešla. Byl jsem nejvíc zmatený, co jsem kdy byl." už se chci nadechnout a říct. "A neříkej mi, že to není správné." řekne."Já sem v tu chvíli cítil, že to správně bylo. A popravdě." Chytne mě za ruce a jemně přirazí ke stromu.

"Bych to zopakoval znova. A vůbec mi nezaleží, že by nás někdo viděl."
Dívám se na něj docela v šoku. Sakra to přece nemyslí vážne. Jak se sakra tohle stalo? Srdce mi začne divoce bušit a kůží mi lítají elektrické jiskry, když mě drží u stromu. Polknu. "Dimitrij. Já...," chci říct, ale on mě přeruší.

Přiloží mi prst na rty "Pšt nic neříkej. Prostě udělej to, co by jsme chtěli oba. Já teda chci. Ale otázka co ty?" zeptá se a ty slova mi šeptá do a ani se nedotkne mých rtu.
Dívám se na něj a srdce mi divoce tluče. Zatraceně proč mám pocit, že se můžu rozpadnout pod jeho dotyky, proč se mi jeho dotek tak hrozně líbí? Dokonce víc než Andrého dotek. Ne sakra to ne! "Dimitriji prosím přestaň. Prosím." Skousnu si spodní ret.
"Ne" odpoví tajemně, z zastřeným hlasem a dívá se mi do očí jako by chtěl nahlédnout do mé duše.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 supercrazy7 supercrazy7 | Web | 25. června 2012 v 20:43 | Reagovat

OOOO, nádherná romantická scéna :-)

2 Alice Shinshekli aneb cvok na desátou Alice Shinshekli aneb cvok na desátou | 25. června 2012 v 20:49 | Reagovat

Úžasný. Bohužel dneska napíšu jen krátký komentář, protože jsem byla na třídním výletě a pořádně jsem se malzla do hlavy (nenávidím palandy), která mě pořád ještě bolí. :-(

3 mončička žuvačka mončička žuvačka | Web | 25. června 2012 v 20:57 | Reagovat

Dobré... musím uznať že táto poviedka sa mi páči čím ďalej tím viac :-D  ;-)

4 lucia-night lucia-night | Web | 25. června 2012 v 22:03 | Reagovat

Dimitri a Rose <3, ale samozrejme že celá kapitola je úťasná :-)  :-)

5 Vicky Vicky | E-mail | Web | 25. června 2012 v 22:04 | Reagovat

Doufám, že Rose Dimitrije zase neodkopne... :// Krásná kapitola. Vím, že tohle píšu vždycky, ale jiný výrazy než "krásný" "úžasný" a "nádherný" a "dechberoucí" mě ani nenapadají... :-) Zkrátka skvělá práce, holky, palce nahoru :D :D nějak tuším, že s touhle povídkou to ještě někam dotáhnete :)) Kdepak, "tuším", jsem si rím jistá, to se hned tak nevidí takováhle fanfiction na VA :-D Ono to vlastně ani jako fanfiction moc nepůsobí, děj JE originální, jenom ty jména, osobnosti (dhmpýři, Moroji, Strigojové...) a Vampýrská akademie je stejný... :) Ale říkám narovinu, tuhle povídku žeru, ano, jsem závislák :-D klidně to přiznám
Jo, co se týče těch "dvaceti komentářů"... (je to jen můj názor), myslím, že nepotřebujete tolik čtenářů, nezáleží na MNOŽSTVÍ, ale na tom, jak dobří čtenáři jsou, jak dokážou podpořit a ocenit povídku... Jasně, každý může napsat "super, hezká povídka", ale ve skutečnosti ji třeba ani nečet... mně se to stalo nejednou, vím o čem mluvím. Není to nijak zvláš´t báječný pocit. Moc mě potěší komentář vztahující se k článku, třeba i s kritikou, ale je poznat, že pisatel ví, o čem mluví a v lepším případě i pochváoí nebo podpoří. Takže i když já taky nemám třeba davy čtenářů, netrápím se tím, protože mám ráda ty, které mám a nevyměnila bych je za ty, co napíšou milion komentářů, ale nepřečtou ani větu. Neříkám, že VY nemáte čtenáře, máte jich dost a podle toho, co jsem četla, se jim vaše povídka opravdu líbí, jen jsem chtěla říct, že asi moc nezáleží na množství.
Ale jasně, je to jen můj názor :)
...
Uf, už jsem asi řekla vše :-D Sorry za tak dlouhý komentář, podivím se, když ho dočtete až do konce :D :D

6 Seléna Seléna | 26. června 2012 v 9:46 | Reagovat

[5]: No a to je právě ono.. My chceme Vědět kolik doopravdy lidi tohle čte?? Aby sme měli představu...Samozřejmě i kdyby to četl jen jeden člověk tak bysme psali dále, protože mě a Lussy tahle povídka baví...Jinak děkujeme za krásný dlouhý komentář:-) určitě ve středu se přid podívat na tuhle stránku:-)

7 Vicky Vicky | E-mail | Web | 26. června 2012 v 12:14 | Reagovat

[6]: nevím, jak to zítra zvládnu, přístup budu mít asi jen k tátově mobilu s internetem... ale když se tam dostanu, určitě se sem podívám :)

8 ZuZu ZuZu | 26. června 2012 v 12:34 | Reagovat

Nádhera...těším se na další kapitolku...Co na to Rose :D :)

9 Pája Pája | 26. června 2012 v 13:15 | Reagovat

super kapitola :-)

10 Effy Effy | Web | 26. června 2012 v 20:51 | Reagovat

Taky čtu :)

11 cathedral wedding dresses cathedral wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 12:04 | Reagovat

Hey cool weblog, just questioning what anti-spam software you utilize for feedback as a result of i get lots on my blog. Anyway, in my language, there are not a lot good source like this.
http://www.movedress.com

12 Teruuu Teruuu | 23. ledna 2013 v 17:40 | Reagovat

ADRIAN A UČITEL?!?! ???  ???  ???

13 Teruuu Teruuu | 23. ledna 2013 v 17:40 | Reagovat

ADRIAN A UČITEL?!?! ???  ???  ???

14 ml ml | 21. srpna 2014 v 18:09 | Reagovat

čtu rychle, protože se mi to líbí. Nestíhám dávat komentáře, ale když si je přejete. Je to moc zajímavé a určitě to doporučím dál.

15 ROSE ROSE | 16. listopadu 2014 v 21:51 | Reagovat

Je to super. Milujem VA a toto je super :-)  :-)

16 Ája Ája | 10. prosince 2014 v 2:09 | Reagovat

úžasné.Teda spíš naprosto dokonalé

17 canada canada | E-mail | Web | 15. dubna 2017 v 5:34 | Reagovat
18 Moisesjar Moisesjar | E-mail | Web | 16. dubna 2017 v 23:15 | Reagovat

cialis principio attiv

      <a href=http://onlinecialisrxd.com/>buy cialis</a>

    <a href="http://onlinecialisrxd.com/">cialis online</a>

    qu est ce que le cialis

19 india india | E-mail | Web | 25. dubna 2017 v 11:10 | Reagovat
20 Onlinepjar Onlinepjar | E-mail | Web | 30. dubna 2017 v 13:57 | Reagovat

we use it cialis pill

      <a href=http://priceofcialisrnx.com/>cialis generic</a>

    <a href="http://priceofcialisrnx.com/">cialis price</a>

    effet du cialis sur les femmes

21 Gavrilajar Gavrilajar | E-mail | Web | 3. května 2017 v 17:10 | Reagovat

20mg tadalafil cialis

      http://canadacialisnvz.com/ - canadian cialis

    <a href="http://canadacialisnvz.com/">cheap cialis</a>

    ou acheter du cialis au canada

22 Nofaxjar Nofaxjar | E-mail | Web | 4. května 2017 v 17:54 | Reagovat

fast cash wolverhampton

      <a href=http://nofaxpaydaynpz.com/>faxless payday advance</a>

    <a href="http://nofaxpaydaynpz.com/">payday advance</a>

    payday loan derby ks

23 Ahmedjarce Ahmedjarce | E-mail | Web | 19. května 2017 v 13:43 | Reagovat

cialis in niederlande

<a href=http://buycialisvaonline.com/>cheap cialis</a>

<a href="http://buycialisvaonline.com/">order cialis</a>

generic cialis 20mg canada

24 Valeryjar Valeryjar | E-mail | Web | 19. května 2017 v 23:48 | Reagovat

cialis online canada reviews

      <a href=http://cialisonlinexbm.com/>order ciali</a>

    <a href="http://cialisonlinexbm.com/">buy cialis online</a>

    generic cialis pills cheap

25 Annjar Annjar | E-mail | Web | 20. května 2017 v 15:27 | Reagovat

cialis highest mg

      <a href=http://cheapcialisv5.com/>canadian cialis</a>

    <a href="http://cheapcialisv5.com/">generic cialis</a>

    generic cialis wholesale price

26 Demidjar Demidjar | E-mail | Web | 28. května 2017 v 16:29 | Reagovat

cialis 5 mg costa rica

      http://buygvcialisonline.com/ - cilais price

    <a href="http://buygvcialisonline.com/">buy cialis</a>

    buy cialis 20 mg kl

27 cialis_cheap cialis_cheap | E-mail | Web | 28. května 2017 v 22:19 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama