4 kapitola Nakopnuté štěně

23. května 2012 v 9:44 | Seléna x LussyNda |  VA- Naruby
Takže přináším vám Bonus kapitolu dříve, jelikož jste tak vyborní aza týden udělali tak krásnou návštěvnost ato si zaslouží Kapitolu už dnes. i za vaše moc pěkné komentáře.. Ale pořád platí Pondělí a pátek přidávání kapitol dnes je to prostě vyjímka:-)...Takže doufáme, že si kapitolu užijete..a když se vám bude libit třeba zanecháta komentář,ale nemusíte nikoho nutit nebudeme:-) takže adminky přeji pěkný počtení:-)


DIMITRIE

Sedím nad snídaní s kluky a dnes si s námi sedá i Christian. I když královské moc nemusí, jo, vím, že je taky královský, musím se ho zeptat, proč se k nim chová jinak, než k nám. Ach, jak mě dneska bolí všechny svaly v těle, ta ženská mě pořádně nakopala. Rozhlédnu se, jestli ji neuvidím.

A tamhle je! Podívám se jí do očí a ona se na mě zašklebí. Bůh ví, co si myslí. Ale nedivím se, když mi nakopala zadek. A to jsem ji měl za slabou ženu. Najednou se mi ztratí z výhledu, protože někdo si stoupl naproti mě.

Zvednu hlavu a vidím Taschu Ozerovou.

"Ahoj Dimko," usměje se na mě a myslí si, že to vypadá svůdně.
"Ahoj, Tascho. Co ty tady?" Zase, řeknu si v duchu. Najednou se vedle mě začne Ivan hrozně smát.
"Ivane, ne!" křiknu na něj.

"Uvidíme se na hodině, páá," zamává nám a konečně odejde. Ano, je to moje kamarádka a sestra Christiana, ale její chování je poslední dobou jiné. Zvlášť ke mně. Čím to asi bude?

"Christiane, co je s tvojí ségrou?" zeptám se a podívám se na něho.
Christian se na mě otočí.
"Co by s ní bylo? Je v pohodě," řekne Christian a dál se věnuje své snídani. Zatímco se vedle mě Ivan mlátí smíchy.
"Jsi slepý nebo ti to musím přeříkat?"utírá si slzy od smíchu.

"Hmmm, a co jako???" Vůbec nechápu. "Řekni to, Ivane, jestli něco víte tak mi to řekněte!" Vytáhnu to z něj stejně, záleží jen na něm, jestli to půjde po dobrém, nebo po zlém.

Ivan se začne smát ještě víc. "Ty vole, to sis nevšimnul, že po tobě jede?" zeptá se pobaveně. "Vždyť z ní přímo křičí, jak by si to s tebou nejradši rozdala," poví se smíchem a Christian ho praští do hlavy.
"AU!" vyjekne Ivan, který se pořád směje.

"Takhle o mojí sestře nemluv!" zašeptá Ivanovi.
Já na ně vyvalím oči. "Ne, to není pravda. Tyhle kravinky si nechte a zvedněte svoje zadky, jdeme na pokoj. Potřebuju se trochu připravit, než půjdu zase trénovat s tou čarodějnicí". Ivan se začne znova smát.
"Jo jdeme," přitaká. "Rychle, chci vědět, jak to, že ti nakopala ženská." Tohle si přede všemi mohl odpustit. Všichni se po mě otočí a vykulí očí.
"Dík, kámo, tohle si nemusel," bouchnu ho slabě do ramene a zašklebím se.

Christian se postaví a s ohníčky v očích prohlásí: "Tak u toho musím být taky. Jdu s vámi!" Super, pomyslím si.
Cestou na pokoj je ticho, nikdo nemluví. Když vejdeme dovnitř, kluci si sednou na mou postel a Ivan se na mě zadívá.

"No tak povídej, jak se stalo, že ti nakopala zadek ženská, skoro o hlavu a půl menší, než ty a dvakrát tak hubenější?" optá se mě Ivan se smíchem.

"Jako chlapi, nechápu to, je rychlá a má ránu, ani jednou na mě nezaútočila a jen vykrývala všechny moje chvaty. Snad padesátkrát mě povalila na žíněnku a řekla 'ZNOVA' a já to slovo už teď nenávidím. Nakonec mě sejmula a přišpendlila k zemi. Kurňa, sílu má pořádnou na ženskou, jde vidět, že hodně cvičila. Nevíte o ní něco? Jmenuje se Rose Mazur," naznačím po chvilce přemýšlení. Ivan a Christian jen vrtí hlavou.
Najednou se Christian vyšvihne na nohy a začne rozhazovat rukama.
"Kámo, podíváme se na Googel. Třeba tam něco najdeme." Christian zadá její jméno do vyhledávače.
Hned na první pokus o ní nalézáme snad tisíce věcí.
Christian začne předčítat nahlas.

"Rosemarie Anna Mazur. Dcera Strážkyně Janine Hathaway (tři zvězdy, osm značek) a nekrálovského Moroje Ibrahima Mazura (známého také jako 'Zmeja', především v Rusku)." Podívám se na kluky v šoku a zjišťuju, že nejsem v šoku jediný.

"Rosemarie Mazur. Absolvovala před dvěma lety. Před absolvováním získala jednu hvězdu a dvě značky. Po absolvování se stala první strážkyní prince Andrého Dragomira." Kouknu se na Ivana, který zalapá po dechu.
"Toho, co ho před půl rokem zabili? Bratra Vasilisy?" Christian jen kývne a čte dál.
"Po absolvování získala další hvězdu za bitvu při ochraně královského dvora a při ochraně prince Dragomira dostala čtyři značky. To znamená, že má dvě hvězdy a šest značek."

"Hele chlape, tak to se ani nedivím, že ti nakopala zadek. Podle všeho je to jediná strážkyně, co má za tak krátkou dobu tolik značek, a pak se píše, že je taky první v historii, co dostala značky ještě jako studentka." Podívám se na ně a začínám rudnout vzteky.

"Zas tak dobrá určitě není," přemýšlím nahlas."Tys řekl Janine matka a Ibrahim otec? Zvláštní kombinace rodičů."
Ivan se na mě nevěřícně podívá. "Ty vole, víš kdo je vůbec její otec?" Zeptá se mě nevěřícně.
"Že by další královský Moroj?" tipnu a nechápu ten jeho pohled.

Ivan s Christianem se na sebe podívají.

"Kdepak, žádny královsky Moroj, ale jako kdyby byl. Tenkrát to byl docela poprask ve světě Morojů, když si Ibrahim vzal svoji strážkyní a své jediné dceři dal své příjmení a uznal ji. To se v životě ještě nestalo. Ibrahim Mazur je něco jako ten největší gangster Ruska. Vede zajímavé obchody a celé Rusko se ho bojí," rozpovídá se Ivan a pořád na mě poulí své oči v šoku, že tohle nevím. Christian jenom přikyvuje.

"Musím říct, že gangsterovi se dcerunka dobře vyvedla," uchechne se Christian. Když se začne Ivan smát jak na lesy a něco pošeptá Christianovy.
"Co je?" zeptám se. Nechápu, o čem se zase baví.

"Takže tobě se líbí dcerunka gangstera? Hele Dimi, víš jak skončí ten co ji zlomí srdce? Kdybys ho náhodou dostal, což pochybuji," podívám se na něho a zašklebím se.
"Já bych ji nikdy nechtěl. A jak skončí? " zeptám se s obavou v hlase.

"No, řeknu ti to asi takhle," odpovídá Ivan. "Můj bratranec Jesse na ní sáhnul jednou v životě. Jednou v životě se s ní pokusil vyspat a přitom se jí samozřejmě pokusil kousnout.," vypráví Ivan a já sebou trhnu. "Skončil na jednotce intenzivní péče s otřesem mozku, zlomenými žebry, nohou a rukou," dořekne Ivan. "Pak si nechal zajít chuť na její krev."

"Hele, takže tohle bude tatínkova holčička?" Začnu se strašně hlasitě smát. "Já být tebou, nesmál bych se. A raději pohni, máš minutu zpoždění. "
Usměje se na mě Ivan a i s Christianem se zároveň rozesmějí nad mým výrazem
zděšení. Sakra, ta ženská mi zase dá kapky!

Rychle se převleču a pádím za svým satanem…
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 mončička mončička | 23. května 2012 v 13:38 | Reagovat

tak to je hustý!!!

2 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 23. května 2012 v 14:36 | Reagovat

Děkuju, že jste dali kapitolku dřív, udělali jste mi moc velkou radost. Jinak kapitolka úplně geniální, už se těšim na pokráčko :-)

3 Ája Ája | 23. května 2012 v 16:18 | Reagovat

suprové, nic jiného se nedá říct :) a jste hodné, že jste nám kapitolu daly dříve :)

4 Liss Liss | Web | 23. května 2012 v 16:40 | Reagovat

Skvělá kapitola, Dimka je hrozně legrační, když je... no zkrátka když není Dimitrij :-) Těším se na další mlácení

5 Seléna Seléna | E-mail | Web | 23. května 2012 v 17:28 | Reagovat

[4]: Tak to jsme rádi, že se líbí..a příště ano příště to bude trénink:D s bude tam i trošku poprask:D

6 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 23. května 2012 v 17:57 | Reagovat

Poprask? To zní slibně :D

7 pája 12 pája 12 | E-mail | 23. května 2012 v 18:03 | Reagovat

[5]: A kdy bude příště? :-)

8 Effy Effy | Web | 23. května 2012 v 20:43 | Reagovat

Jsem čtenář a moc se mi to líbí, je to nápad, kterej jsem zatim ještě nikde neviděla. Je to úplně nový a o to je to zajímavější. Těším se na pátek, ale já budu moc číst až v neděli :/ škoda, protože se těším

Dimitrij a jeho parta je super. Líbí se mi jejich rozhovory atd. Celkově jiný úhel na věc. Thumbs up! :-)

9 Alice Shinshekli Alice Shinshekli | 23. května 2012 v 22:48 | Reagovat

Jako obvykle nemám slov.
Když jsem četla, jak byl Dimitrij vyděšenej, že přijde pozdě, tak jsem skoro chcípla smíchy. To je ale dobře. Má mít respekt. Navíc to vypadá, že Christian s Ivanem na to kápli dřív než Dimitrij. Jo a jsem ráda, že se objevil Christian. Je to jedna z mých oblíbených postav. A jak Dimitrijovi nedošlo, že po něm Tasha jede. :-D
Už se těším na další a moc děkuji, že jste to přidaly takhle brzo. Zvedlo mi to náladu. Což jsem rozhodně potřebovala, vzhledem k tomu, že jsme šli sen školou na exkurzi do větrné elektrárny (mimochodem hrozná nuda), ze které se vyklubal asi dvaceti kilometrový výlet po poli v tomhle vedru, o kterém nikdo kromě profesora (ten druhej ani nevěděl, kam jedeme :-D) nevěděl. Já samozřejmě neměla čepici (kterou nesnáším, takže bych si jí asi stejně nevzala, ale to je detail), takže jsem skončila s úpalem a úžehem. Navíc jsem trochu spálená. Slyšíte? Já, která ani neví, co je to opalovací krém, a přitom chodí po poušti v Izraeli bez jediného načervenání kůže, mám spálený nos. Co teprve ty chudinky blondýnky? Na těch by se asi dal usmažit řízek (bych mohla zkusit). Teda pokud na sebe nenapatlaly nějak opalovák, o čemž silně pochybuji, protože o tom fakt nikdo neměl ani potuchy.
A víte, co je na tom nejlepší? I stím úpalem, úžehem a bůh ví čím, jdu zítra na exkurzi do čokoládovny, ze které se pravděpodobně vyklube cesta kolem světa na koni.
Mimochodem tahle exkurze je důvod, proč to čtu takhle pozdě. Jenak bych totiž oxidovala na compu celej den.
A už tady zase melu nesmysly. Já jsem prostě nenapravitelná.

10 Alice Shinshekli Alice Shinshekli | 23. května 2012 v 22:49 | Reagovat

[9]: Nevěděl o tom výletu. Ne o tom vedru.

11 Alice Shinshekli Alice Shinshekli | 23. května 2012 v 22:51 | Reagovat

[9]: A teď ať nikdo tvrdí, že maturity nejsou nebezpečné.

12 Alice Shinshekli Alice Shinshekli | 23. května 2012 v 22:51 | Reagovat

[7]: V pátek, ne?

13 Seléna Seléna | 23. května 2012 v 23:09 | Reagovat

[12]:Bože holka. Ty tvoje komentáře mě dostávájí do kolen:Da určitě v pátek bude:D myslím,že nekdy do 18hodin v patek určite:-) A jak jsem řekla bude poprask ze začatku bude klidná,ale to se dočteš v patek:-) jinak hm taky bych chtěla exkurzi do čokoladovny:D

14 Effy Effy | Web | 24. května 2012 v 13:27 | Reagovat

[13]: Taky bych šla. Jinak Alice pěkněj výlet. :)

15 Alice Shinshekli Alice Shinshekli | 24. května 2012 v 20:42 | Reagovat

[14]: Hm. A je mi z něj pěkně blbě. Ale má to nějaký klady. Zejtra nebudu psát ten děják! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D atd.

16 Effy Effy | Web | 24. května 2012 v 21:22 | Reagovat

[15]: Taky bych chtěla. Zejtra mám výlet já, tak snad nedopadnu jak ty ;) :-D

17 Alice Shinshekli Alice Shinshekli | 24. května 2012 v 21:31 | Reagovat

[16]: Zejtra už snad nebude takový vedro. Doufám. :-D

18 Alice Shinshekli Alice Shinshekli | 24. května 2012 v 21:36 | Reagovat

[17]: Hej dobře já. Je tma a mě se nechce rozsvěcet, tak píšu, aniž bych viděla na klávesnici, takže podle paměti. A docela se mi daří. Jsem borec.

19 Effy Effy | Web | 24. května 2012 v 21:48 | Reagovat

[18]: To já mám teď rozsvěceno všude. Právě jsem dokoukala The Woman in Black, takže trošku mám bobky :-D

20 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 25. května 2012 v 15:13 | Reagovat

Doufám, že jí do 18 hodin stihnete dát, ať můžu číst než půjdu do práce :-D

21 Vicky Vicky | E-mail | Web | 13. června 2012 v 12:57 | Reagovat

nemůžu si pomoct - čtu to znova! je to fakt parádní dílo!! :-D  :-D  :-D

22 Arwen Arwen | Web | 7. března 2013 v 20:20 | Reagovat

Bože málem jsem chcípla míchx. Je to se mnou horší a horší  - za chvíli mě snad taky převezou na jednotku intenzivní péče. :-D Bomba!! Bože zítra píšu est z Dějepisu, skoro vůbec to numím, ale nemůžu se od toho odtrhnout!! "Ještě jednu kapitolku a pak se půjdu učit" - v praxi. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama